Cheapest infused pre-rolls in Street, MD
Cheapest right now: Blueberry Kush | Infused Minis | 0.5g each | 5pk at Four Green Fields, LLC — $36 ($14.40 per gram)
15 comparable infused pre-rolls listings at 1 Street dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Kush | Infused Minis | 0.5g each | 5pk RYTHM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Dark Rainbow Diamond Duster IPRJ 1.0g SunMed Growers · Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Beezle | Apple Mintz 3.5g Infused Preroll Pack (7ct) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $55 | $15.71/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Swift Lifts | Diamond Infused PRJ 1g - Blueberry Muffins Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Beezle Stingers | Super Lemon Berry 1g Infused 1g PRJ Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SunMed | GMO Skywalker x SDG OG Diamond Duster 2.5g Infused Preroll Pack (5ct) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hellavated | Juicy Stickz Infused Variety Preroll Pack (2.5g) 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kaviar Sativa Infused Pre Roll [1.5g] Curio Wellness™ · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $25 | $16.67/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Kaviar Indica Infused Pre Roll [1.5g] Curio Wellness™ · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $25 | $16.67/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | White OG | Infused Minis | 0.45g each | 5pk Dogwalkers · Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $40 | $17.78/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Curio | Chill 1g Infused PRJ (2pk) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Curio | Thrive Infused 1g PRJ (2pk) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Verano Iced Swift Lifts | B52 Bomber 2.5g Infused Preroll Pack Infused Pre-rolls | 2.5 g | $45 | $18/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Fog Fattys | - Lemon Loopz 2.5g Infused PRJs (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Super Fog Fattys | - Granddaddy Purple 1g Infused PRJ (2pk) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $25 | $25/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Street infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Street price: $16.67 per gram (middle of $15.29–$19.20). That works out to about $58.35 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Street publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Street price data: cheapest weed in Street, cheap ounces, Street flower price index, Street deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.