| 1 | Verano | Bombsicle | Disposable | 0.3g | 3/10 g | $20 | $2/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Honeydew 1:1 | 0.3g Nectar Pen | CBD:THC | 3/10 g | $20 | $2/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Vacay - Hawaiian Pineapple Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $18 | $18/piece | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $18 | $18/piece | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy | Fresh Berry .3g Disposable Vape Pens | 3/10 g | $18 | $18/piece | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hyphen | Clementine 3g - Pod Vape Pens | 3 g | $72 | $24/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hellavated | AIO Cloud Bar - Mango Dragon 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Curio | Orange Juiced 1g Cart Vape Pens | gram | $26 | $26/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Hyphen | Grape Kush 3g AIO Vape Pens | 3 g | $80 | $26.67/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Northern Lights | 510 Cartridge | 1g | gram | $28 | $28/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Fruit Gusherz | 510 Cartridge | 1g | gram | $28 | $28/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hellavated | 1g Cart - Blueberry Dream Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hellavated | 1g Cart - Tropicalez Punch Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy | Rainbow Sherbet | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy | Rainbow Belts | Cartridge | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Evermore | Vanilla Cream 2g Slyde Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy | Banana Sherbz 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Rainbow Sherbet 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Happy Hour - Juicy Mango Cart [1g] | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy Happy Hour | Blue Raz Haze | Cartridge | 1g | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy Kick Back | Grape Kush | Cartridge | 1g | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Beezle | Chem Cookies 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sleepover - Cherry Sorbet (4:1 THC:CBN) Cart [1g] | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Beezle | Durban Gushers - 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Kick Back - Fresh Berry Cart [1g] | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Beezle | Papaya Punch 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Beezle | Snoop OG - 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Vacay - Peaches and Cream Cart [1g] | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Vacay - Pineapple Mimosa Cart [1g] | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | District Cannabis | Clementine Diesel 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | District Cannabis | Blueberry Parfait 1g Cart Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | District Cannabis | 1g Cart - Tropical Gelato Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Banana Munson Distillate Disposable Vape 2.0g | 2 g | $65 | $32.50/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | BRIQ 2 Flavor Series Misty Mint 2g | 2 g | $65 | $32.50/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sunnies | Frosted Passionfruit - 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Very Berry Muffins Distillate Disposable Vape 1.0g | 2 g | $65 | $32.50/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | London Pound Cake Distillate Vape 1.0g | gram | $35 | $35/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | District Cannabis | Spritzer 1:1 THC:CBD 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |