Cheapest flower in White Plains, MD
Cheapest right now: Primary Colors | Flower | 3.5g at Dispensary Works — $25 ($7.14 per gram)
211 comparable flower listings at 1 White Plains dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Primary Colors | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bulbz | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Half Moonana | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find B.A.M Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hollaback Hawaiian | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find Slingra Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find | Silver Dollar | Big Buds | 14g Find · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strane Stash Kush Breath Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Strane Stash Citrus Skunk Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strane Stash Banana Frost Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Strane Stash Diesel Pound Cake Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cherry Chem Flower District Cannabis · Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | OG Kush Flower District Cannabis · Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Hazy Face Flower District Cannabis · Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cherry Pie OG Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $230 | $8.21/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bravado | Big Buds | 3.5g Redemption · Flower | ounce | $230 | $8.21/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Delphi Diesel Small Buds - Dark Heart Collection Grassroots · Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Baked Alaska | Big Buds | 14g LEGEND · Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Strane Stash Sweet Papaya Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Puro Loco Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find Wrong Holler Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Curio Peach Ozz BB Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Curio Oreoz BB Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Strane Gas Smack Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Curio Lush Mintz BB Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Curio Frosting BB Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Curio Banana Hammock BB Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Zen Wen | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Agent Z | Flower | 14g Find · Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sour Gorilla BB Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Slingria | Flower | 14g Find · Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Smalls Thai #5 Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy Smalls Tangie Landrace Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy Smalls Lemon Tangie Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Smalls Biscotti Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Thai Sunrise | Flower | 3.5g Find · Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy Smalls Baklava Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Strane Stash Pink Guava Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Strane Stash Lemon Squeezy Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Strane Stash Lemon Junky Smalls Flower | half ounce | $135 | $9.64/g | Dispensary Works White Plains · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How White Plains flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical White Plains price: $12.86 per gram (middle of $9.64–$14.29). That works out to about $45.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in White Plains publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More White Plains price data: cheapest weed in White Plains, cheap ounces, White Plains flower price index, White Plains deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.