Cheapest carts & vapes in Windsor Mill, MD
Cheapest right now: 20mg CBD Fingerboard Farm CBD Coffee Pods | 6PK at Remedy Baltimore — $25 ($4.17 per cartridge)
128 comparable vape pens listings at 1 Windsor Mill dispensaries · ranked per cartridge · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 20mg CBD Fingerboard Farm CBD Coffee Pods | 6PK Vape Pens | each · 6-pack | $25 | $4.17/piece | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Yocan - Kodo Pro 510 Box Mod | 400mAh Assorted Colors Vape Pens | each | $15 | $15/piece | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flavor Series Berry Gelato Cartridge Select · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Cough | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Juicee J | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Legacy Series Super Boof Cartridge Select · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Cherry Gelato Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | NYC Diesel | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pineapple Express | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Legacy Series Acapulco Gold Cartridge Select · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Lemon Maraschino | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape GG | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Frosted Jungle | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Orange Creamsicle | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Alien Mints | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Baja Blastoff Cart 1g - Hellavated Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Durban Poison | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Clemonadez | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Electric Pink Lemonade - 2g Disposable Hi*AF · Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Afgoo Disposable Pen 2g - In House Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy | Blue Raz Haze | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g Select · Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Acapulco Gold Disposable Pen 2g - In House Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | &Shine | Ghost Train Haze | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Maui Wowie Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Kiwi Tree | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pineapple Express Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Frozen Paradise | AiroPod - Artisan Ice Series | 1g Pod Airo Brands · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | strawnana | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cherry Pineapple Zlushie Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Purple Martian Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | &Shine | Sour Tangie Rosin | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | &Shine | Midnight Blossom | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Melonz | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Acapulco Gold Disposable Pen 1g - Roll One Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Roll One | Grandaddy Purple | Disposable | 1g Roll One · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Raspberry Kush | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | &Shine | Tropic Heat | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | &Shine 1g Cartridge - Northern Lights &SHINE · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | &Shine | Toasted Honey | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Windsor Mill vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Windsor Mill price: $45 per gram (middle of $35–$63).
- 100% of priced vape pens listings in Windsor Mill publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Windsor Mill price data: cheapest weed in Windsor Mill, cheap ounces, Windsor Mill flower price index, Windsor Mill deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.