Cheapest weed in Eastham, MA
143 Eastham menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Massachusetts city: cheapest weed in Massachusetts
Cheapest flower in Eastham
See all flower prices →Cheapest right now: Cheetah Piss at Salty Farmers — $110 ($3.93 per gram) · 27 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cheetah Piss Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grease Monkey x Tina | Big Buds | 14g High Supply · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Purple Venom Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Curacao | Big Buds | 3.5g High Supply · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Board Wax Flower 14g High Supply · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Banana Sandwich Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cherry Pie OG | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Reckless Driver Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Eastham
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Strawberry Haze at Salty Farmers — $20 ($20 per gram) · 50 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Strawberry Haze Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Tiger's Blood Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Jack Herer Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | White Widow | Live Resin Cartridge | 1g Crystal Clear · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Durban Poison Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sour Berry Breeze Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Spruce Juice Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Tiger's Blood [1000mg] Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Eastham
See all edibles prices →Cheapest right now: Betty's Bite-a-Mins - Tropical Smoothie [10pk] (50mg THC/300mg CBD) at Salty Farmers — $20 ($6.67 per 100mg of THC) · 15 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Betty's Bite-a-Mins - Tropical Smoothie [10pk] (50mg THC/300mg CBD) Edibles | each · 10-pack · 300mg THC | $20 | $6.67/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Chill | Live Hash Rosin Gummies - Hybrid (200mg THC, 400mg CBD) *Formerly H Edibles | each · 400mg THC | $30 | $7.50/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Glazed Clementine Orange Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea Mindy’s Edibles · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lush Black Cherry 1:1 Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea Mindy’s Edibles · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Freshly Picked Berries Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea Mindy’s Edibles · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | SEA SALT | 100MG DARK CHOCOLATE BAR | Chocolates | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Blackberry 2:1 THC:CBN Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea HAVN · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lemon 1:1 THC:CBG Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea HAVN · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Eastham
See all concentrates prices →Cheapest right now: Lilac Diesel at Salty Farmers — $30 ($30 per gram) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lilac Diesel Concentrates | gram | $30 | $30/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | White Swallow Concentrates | gram | $40 | $40/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Graham Canyon Live Rosin | 1g Good Chemistry · Concentrates | gram | $40 | $40/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Colorado Creamsicle Live Rosin | 1g Good Chemistry · Concentrates | gram | $40 | $40/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Glue Dream Concentrates | gram | $60 | $60/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Eastham
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Ground Beef [1g] at Salty Farmers — $6 ($6 per gram) · 35 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ground Beef [1g] Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Dosi Woah | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Banana Puddintain [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Black Raspberry [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blue Power [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Bluebird Sky Pre-Roll | 1g Good Chemistry · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cherry Pie OG | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Chocolatina [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Eastham
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Northern Lights [1g] at Salty Farmers — $15 ($15 per gram) · 4 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Northern Lights [1g] Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 1G WATERMELON Z INFUSED PRE-ROLL (STINGERS) Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Papaya x Blueberry Cupcake [1g] Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Local Skunk | Infused Joints | 1g Nature's Heritage · Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Eastham flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Eastham →Discounted items across Eastham menus, newest first.
Best dispensaries in Eastham →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (7 items at 1 store), concentrates (5 items at 1 store), infused pre-rolls (4 items at 1 store) in Eastham — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.