Cheapest flower in Eastham, MA
Cheapest right now: Cheetah Piss at Salty Farmers — $110 ($3.93 per gram)
27 comparable flower listings at 1 Eastham dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cheetah Piss Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grease Monkey x Tina | Big Buds | 14g High Supply · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Purple Venom Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Curacao | Big Buds | 3.5g High Supply · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Board Wax Flower 14g High Supply · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Banana Sandwich Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cherry Pie OG | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Reckless Driver Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Permanent Chimera Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Gelato 41 Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Lemon Pastry Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Honey Banana | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Gotti Belts Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Orange Chemeleon | Big Buds | 3.5g Nature's Heritage · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cherry Pie Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Smyth | 3.5g Flower - Soap Smyth Cannabis Co. · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Good Burger Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Good Life Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Cherimoya Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Double Krush | Big Buds | 3.5g Nature's Heritage · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Smyth | 3.5g Flower - Honolulu Strange Smyth Cannabis Co. · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Smyth | 3.5g Flower - London Pound Mints 11 Smyth Cannabis Co. · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Gasband Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Black Raspberry Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Chocolatina | Big Buds | 3.5g Nature's Heritage · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Green Apple Tangie Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g Happy Valley · Flower | eighth | $35 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Eastham flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Eastham price: $8.57 per gram (middle of $4.29–$8.57). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Eastham publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Eastham price data: cheapest weed in Eastham, cheap ounces, Eastham flower price index, Eastham deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.