Cheapest pre-rolls in Eastham, MA
Cheapest right now: Ground Beef [1g] at Salty Farmers — $6 ($6 per gram)
35 comparable pre-rolls listings at 1 Eastham dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ground Beef [1g] Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Dosi Woah | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Banana Puddintain [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Black Raspberry [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blue Power [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Bluebird Sky Pre-Roll | 1g Good Chemistry · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cherry Pie OG | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Chocolatina [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Double Krush [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Durban Margy | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Garlic Z [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Gastro Pop | Joint | 1g High Supply · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Guicy Banger [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Ice Cream Cake [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Jelly Donutz [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Lazer Fuel #6 [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Lemon Cherry Gelato | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Local Skunk | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Orange Biscuits | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Orange Chameleon | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Sativa Pre Roll 1g High Supply · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Scooby Snacks [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Smyth | 1g Pre-Roll - Soap Smyth Cannabis Co. · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Spritzer | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Strawberry Jelly | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Super Lemon Haze | Pre-Roll 1g Happy Valley · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Triangle Cake [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Wedding Cake [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Sativa Sunrise [.5g] Pre-rolls | each | $35 | $70/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | In Da Couch [.5g] Pre-rolls | each | $35 | $70/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cherimoya #10 | Joints | 0.5g | 5pk Nature's Heritage · Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $70/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Tko | Minis | 0.5g | 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $35 | $70/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Lemon Smuggler [.5g] Pre-rolls | each | $40 | $80/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Flight Pack [.5g] Pre-rolls | each | $50 | $100/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Doob Cube MINI - 20 X .35G Pre-Rolls - 4 Different Strains Pre-rolls | each | $50 | $142.86/g | Salty Farmers Eastham · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Eastham pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Eastham price: $10 per gram (middle of $10–$70). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Eastham publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Eastham price data: cheapest weed in Eastham, cheap ounces, Eastham flower price index, Eastham deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.