| 1 | Farmer's Cut | Platinum Garlic | Pre-Ground 7g (6168) Flower | quarter | $11.25$2044% off | $1.61/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Farmer's Cut | Norther Lime Lights | 7g Pre-Ground Flower (0707) Flower | quarter | $11.25$2044% off | $1.61/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Farmer's Cut | Rancid Rainbow | 14g Flower (7673) Flower | half ounce | $33.75$6044% off | $2.41/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Farmer's Cut | Pink Lemonade Gelato | 7g Flower (9072) Flower | quarter | $19.69$3544% off | $2.81/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Farmer's Cut | Gas-O-Lina | Smalls | 7G | quarter | $19.69$3544% off | $2.81/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Farmer's Cut | Tamarindo | 7g Popcorn (1998) Flower | quarter | $19.69$3544% off | $2.81/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Simply Herb | Gorilla Chem OG | Flower 3.5G | eighth | $10 | $2.86/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Cowboy Kush | Gazzurple | 10g Pre-Ground (7040) Flower | 10 g | $30 | $3/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Cowboy Kush | Banana Melt | 10g Preground (7046) Flower | 10 g | $30 | $3/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Farmer's Cut | Platinum Garlic | 3.5g (8904) Flower | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Farmer's Cut | Northern Lime Lights | Flower | 3.5G | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Farmer's Cut | Sour Permanent Marker | 3.5g Flower (9050) Flower | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Farmer's Cut | Moon Pie | 3.5g Flower (8477) Flower | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Farmer's Cut | Churro Drop | Flower | 3.5G | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Farmer's Cut | Scotch and Soda | 3.5g (6092) Flower | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Farmer's Cut | Sade | Flower | 3.5G | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 3.5G | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Farmer's Cut | Gas-O-Lina | Flower | 3.5G | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Farmer's Cut | Powder Peach | Flower | 3.5G | eighth | $11.25$2044% off | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Simply Herb | Jupiter | Flower 28G | ounce | $90 | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Simply Herb | Berry Bash | 28g (1730) Flower | ounce | $90 | $3.21/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Garlic Sherbert x Twisted Ice Cream | Ground | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Vanilla Zoap | Ground | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Lemon Haze | Ground | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Find | Foreign Frost | 28g Flower (7771) Flower | ounce | $100 | $3.57/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Old Pal | Glueberry OG x Wifi OG | 28g (1797) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Old Pal | Markarita | 28g (1786) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Old Pal | M.A.C. x Gelato | 28g (1405) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Skunk #1 | Ground | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Trees Co | Head Punch | 7g Mini Buds (4080) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Trees Co | Rocket Fuel | 7g Pre-Ground (5477) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Trees Co | Ghost Dawg | 7g Mini Buds (5474) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cowboy Kush | Gelato | 7g (7783) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Tree's CO | Sweet Thang | 7g (5400) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Orange Z | Big Buds | 14g | half ounce | $60 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Find | Lasso'd | 14g Flower (7788) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Find | Pink Diamonds | 14g Flower (6139) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Carolina Honey | Big Buds | 28g | ounce | $120 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Rythm | Funk Bomb | 28g Flower (7247) Flower | ounce | $120 | $4.29/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | NEA | Garlicane | 3.5g (6672) Flower | eighth | $16$2020% off | $4.57/g | reLeaf Alternative - Natick Natick · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |