Cheapest flower in North Dighton, MA
Cheapest right now: INSA - 22 Grapes - 3.5g Flower at 1 Connection — $10 ($2.86 per gram)
73 comparable flower listings at 1 North Dighton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INSA - 22 Grapes - 3.5g Flower INSA · Flower | each | $10 | $2.86/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Garlic Breath | Ground | 14g Flower | each | $45 | $3.21/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sweet Tree | Big Buds | 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Fluffhead | 14g Flower | each | $50 | $3.57/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | GALACTIC | LA PURP (I/H) SMALLS | 14g Flower | each | $50 | $3.57/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | INSA | CHERRY ZTRIPEZ (H) 28g Flower | each | $110 | $3.93/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | TREE CO. | GHOST DAWG (H) | 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lemon Cake | Ground | 14g Flower | each | $60 | $4.29/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Red Velvet | Ground | 14g Flower | each | $60 | $4.29/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | INSA | FOUL MOUTH (I) | 28g Flower | each | $120 | $4.29/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | INSA | BREWSTER (I) | 28g Flower | each | $120 | $4.29/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | INSA | TOO MUCH CANDY (I/H) | 14g Flower | each | $65 | $4.64/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Sherbert x Twisted Ice Cream | 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | 1 CONNECTION DELI | TOASTED MALLOW (I/H) | 7g,14g,28g Flower | quarter | $35 | $5/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | GMO | 7g Flower | each | $35 | $5/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | INSA | GMO (I) | 14g Flower | each | $70 | $5/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | INSA | GREASEBERRY (I) | 14g Flower | each | $70 | $5/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | ELEVEN | PURA VIDA (H) | 3.5g Flower | each | $18 | $5.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Fruit Stripez | Big Buds | 3.5g Flower | each | $18 | $5.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | ELEVEN | SWAMP WATER FUMEZ (I) | 3.5g Flower | each | $18 | $5.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Hybrid | 3.5g Flower | each | $18 | $5.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | ELEVEN | MARSHMALLOW OG (I/H) | 3.5g Flower | each | $18 | $5.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Pure Smorez | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Alien Mints | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | MAC-1 | Big Buds | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | 1 CONNECTION | GARLIC DRIP (I/H) | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Super Snow Dog | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Sundae Sunset | Big Buds | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | 24K Flower | 3.5G Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | 1 CONNECTION | ICE CREAM KUSH (I/H) | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Zombie | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | 1 CONNECTION | MARSH-MELLOW (I/H) | 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | 1 CONNECTION DELI | LA BAKER (I) | 7g,14g,28g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | 1 CONNECTION DELI | GRAPE CREAM CAKE (I) | 7g,14g,28g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | 1 CONNECTION DELI | DURBAN POISON (S) | 7g,14g,28g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | 1 CONNECTION DELI | DIRTY TURTLE (I) | 7g,14g,28g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | INSA - Peanut Butter Crunch - 3.5g Flower INSA · Flower | each | $25 | $7.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | U4EA FARMS | ANGRY AGAVE (S) | 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | INSA | CEREAL MILK (H) | 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Runtz Banger | Bountiful Farms | Flower | 3.5G Bountiful Farms · Flower | each | $25 | $7.14/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
How North Dighton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Dighton price: $7.14 per gram (middle of $4.29–$10). That works out to about $24.99 an eighth.
- 98.6% of priced flower listings in North Dighton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Dighton price data: cheapest weed in North Dighton, cheap ounces, North Dighton flower price index, North Dighton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.