Cheapest infused pre-rolls in North Dighton, MA
Cheapest right now: Alien Mints | Infused Joints | 0.75g at 1 Connection — $8 ($10.67 per gram)
29 comparable infused pre-rolls listings at 1 North Dighton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alien Mints | Infused Joints | 0.75g Strane · Infused Pre-rolls | each | $8 | $10.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Strawberry Jamz | Infused Joints | 0.75g Strane · Infused Pre-rolls | each | $8 | $10.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Tropicalez Punch Juicy Stickz .75g Hellavated · Infused Pre-rolls | each | $8 | $10.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mango Dragon Juicy Stickz .75g Hellavated · Infused Pre-rolls | each | $8 | $10.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Peach Cobbler Juicy Stickz .75g Hellavated · Infused Pre-rolls | each | $8 | $10.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | BERKSHIRE ROOTS | D SAILOR (H) THCA INFUSED BLUNT | 0.75g Infused Pre-rolls | each | $12 | $16/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $16.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Peaches & Cream | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $16.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $16.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $16.67/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Larry Bird Mints | Infused Joints | 1g Nature's Heritage · Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Lamb's Bread | Infused Joints | 1g Nature's Heritage · Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Lilac Diesel | Infused Joints | 1g Nature's Heritage · Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Strawberry Cough - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Acapulco Gold - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Frosted Melon - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | King Louis XIII - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Sour Lime Haze - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Blueberry Kush - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Apple Fritter - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Kiwi Kush - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Purple Trainwreck - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Peaches & Cream - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Grape Stomper OG - Infused Ice Pack Blunt (Rosin, Hash, and Diamonds) 2g ROVE · Infused Pre-rolls | each | $40 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Acapulco Gold - Infused Ice Pack Blunt (Rosin, Hash, and Diamonds) 2g Infused Pre-rolls | each | $40 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $20/g | 1 Connection North Dighton · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
How North Dighton infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Dighton price: $20 per gram (middle of $10.67–$20). That works out to about $70 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in North Dighton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Dighton price data: cheapest weed in North Dighton, cheap ounces, North Dighton flower price index, North Dighton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.