Cheapest concentrates in North Grafton, MA
Cheapest right now: Sherbacio | Solvent | Badder | 1g at Simplicity Dispensary — $25 ($25 per gram)
23 comparable concentrates listings at 1 North Grafton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sherbacio | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Live Badder | Sour Runtz Concentrates | gram | $30 | $30/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Live Badder | Frankies Cookies Concentrates | gram | $30 | $30/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | RSO Dart | B63 Concentrates | gram | $35 | $35/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Live Rosin Concentrate | Watermellos Concentrates | eighth | $133 | $38/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cherry Whip Cold Cured Live Hash Rosin 1g U4EA Farms · Concentrates | gram | $40 | $40/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Live Rosin Concentrate | Candy Fumez CC + GMO Sour Saunders SD Bx2 Jam Concentrates | 2 g · 2-pack | $88 | $44/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Live Rosin Concentrate | Purple Mercury CC + Strawberry Gary Jam Concentrates | 2 g | $88 | $44/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Live Rosin Concentrate | G63 CC + Watermellos Jam Concentrates | 2 g | $88 | $44/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Live Rosin | Strawberry Cream Cake | 1g | CMS Gardens Concentrates | gram | $45 | $45/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Pink 57 | 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Honey Berriez | 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Live Rosin Concentrate | Gush Mints | 1g | Sweetgrass Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Live Rosin Concentrate | Fruit Pebblez | 1g | Sweetgrass Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Live Rosin Concentrate | Honey Banana | 1g | Sweetgrass Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Live Rosin Concentrate | Honeydew Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Live Rosin Concentrate | Lemon Cake Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Live Rosin Concentrate | Butterscotch Banana x Dantes Wrath Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Live Rosin Concentrate | Strawberry Syrup | 1g | Sweetgrass Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Live Rosin Concentrate | Cherry Pie OG Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Live Rosin Concentrate | Zero Gravity x Black Velvet Concentrates | gram | $63 | $63/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Live Rosin Concentrate | Grandma's Candy Bowl Concentrates | gram | $72 | $72/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Live Rosin Concentrate | Hawaiian Jelly Roll | 1g | U4EA Farms Concentrates | gram | $72 | $72/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How North Grafton concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Grafton price: $50 per gram (middle of $31–$63). That works out to about $175 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in North Grafton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Grafton price data: cheapest weed in North Grafton, cheap ounces, North Grafton flower price index, North Grafton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.