Cheapest flower in North Grafton, MA
Cheapest right now: Creamsicle Cake | Ground | 14g at Simplicity Dispensary — $35 ($2.50 per gram)
96 comparable flower listings at 1 North Grafton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Creamsicle Cake | Ground | 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Pure Michigan | Ground | 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Oreo Cookies | Ground | 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Flower | Caramel Haze | 28g | Simplicity Flower | ounce | $86 | $3.07/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Flower | Zacha Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blue Muffin | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Flower | Lava Cake Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Flower | Caramel Haze | 14g | Simplicity Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Flower | Dulce de Uva | 7g Shake | High Supply Flower | quarter | $23 | $3.29/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Afghani Kush | Shake | 7g High Supply · Flower | quarter | $23 | $3.29/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Flower | Lava Cake Popcorn & Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Zacha | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Flower | Caramel Haze | 7g | Simplicity Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Flower | Pura Vida | 14g | Eleven Flower | half ounce | $52 | $3.71/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Flower | Sour Gak | 14g | Eleven Flower | half ounce | $52 | $3.71/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Flower | Zsunami #22 | 14g | Eleven Flower | half ounce | $52 | $3.71/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Flower | Purple Panty Dropper | 14g | Eleven Flower | half ounce | $52 | $3.71/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Flower | Chem Chillz Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Deep Space | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Garcia Hand Picked | Wingsuit | Flower | 28g Garcia Hand Picked · Flower | ounce | $111 | $3.96/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Flower | Raspberry Parfait | 28g | Stash Flower | ounce | $111 | $3.96/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Deep Space | 7g Flower | quarter | $28 | $4/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Flower | Marshmallow OG | 7g | Eleven Flower | quarter | $28 | $4/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Flower | Wizard Spray #1 | 7g | Eleven Flower | quarter | $28 | $4/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Flower | California | 7g | Eleven Flower | quarter | $28 | $4/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Zacha | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Flower | Moonbeam Gelato | 7g Popcorn | Grassroots Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Flower | Foreign Kush Mints | 7g Popcorn | Grassroots Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Flower | Wingsuit | 14g | Garcia Hand Picked Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Flower | Lemon Balm | 14g | Garden Society Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Flower | Apples & Bananas x Grape Gas | 14g | Garden Society Flower | half ounce | $61 | $4.36/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Flower | Jayna's Sunshine | 14g | Find Flower | half ounce | $66 | $4.71/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | LA Baker Flower | 28g Garcia Hand Picked · Flower | ounce | $135 | $4.82/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Smyth | 3.5g Flower - London Pound Mints 11 Smyth Cannabis Co. · Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Flower | LA Baker | 14g | Garcia Hand Picked Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Flower | Tropicana Cherry | 3.5g | NEA Awarded Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Flower | Sherbert Honey | 3.5g | NEA Premium Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Flower | Peanut Butter Zkittles | 3.5g | Indigrow Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Project Purple | Big Buds | 3.5g High Supply · Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Flower | Gary Payton | 3.5g | NEA Premium Hybrid Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Simplicity Dispensary North Grafton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How North Grafton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Grafton price: $5.14 per gram (middle of $3.43–$8). That works out to about $17.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in North Grafton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Grafton price data: cheapest weed in North Grafton, cheap ounces, North Grafton flower price index, North Grafton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.