Cheapest weed in Duluth, MN
211 Duluth menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Duluth
See all flower prices →Cheapest right now: High Society- 28g at Legacy Cannabis — $300 ($10.71 per gram) · 66 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | High Society- 28g Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $300 | $10.71/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Erba | Deli-Style - Frodo Squeeze Flower | gram | $11 | $11/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | ZIPs - 7g Flower - Glitter Bomb (I/H) Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Popcorn- Buttery Nuttery Blintz- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Popcorn- MAC 1- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grape Cream Cake | Big Buds | 14g Flower | each | $160 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Terp Poison (H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Purple Milk (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Duluth
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Empty 510 Cartridge - 1ml at Legacy Cannabis — $6 ($6 per cartridge) · 32 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Empty 510 Cartridge - 1ml Vape Pens | each | $6 | $6/piece | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Falling Knife (Grape V.) Vape Pens | each | $7.50 | $7.50/piece | Lake Superior Dispensary Duluth · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pulsar | Magnetic Connector | For 510 DL 6.0 Vape Pens | each | $9.99 | $9.99/piece | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Pulsar | Magnetic Connector | For 510 DL Tandem Vape Pens | each | $9.99 | $9.99/piece | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pulsar | Magnetic Connector | For 510 DL 5.0 Vape Pens | each | $9.99 | $9.99/piece | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Exodus Mushy Vape Vape Pens | each | $24.99 | $24.99/piece | Lake Superior Dispensary Duluth · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pulsar | Cartridge Vape - 510 DL 6.0 | Assorted Vape Pens | each | $34.99 | $34.99/piece | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Pulsar | Cartridge Vape Dual - 510 DL Tandem | Assorted Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/piece | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Duluth
See all edibles prices →Cheapest right now: Minny Grown 250mg CBN Gummies | Gummies | 10pk | 0mg/ea at Legacy Cannabis — $14.99 ($6 per 100mg of THC) · 37 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Minny Grown 250mg CBN Gummies | Gummies | 10pk | 0mg/ea Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $14.99 | $6/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Minny Grown 250mg CBG Gummies | Gummies | 10pk | 0mg/ea Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $14.99 | $6/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Minny Grown - 250mg CBN Wellness Gummies - Snooze Beary | Gummies | 10pk | Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $14.99 | $6/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | On Point - Gummies - 50mg THC + 250mg CBD - Balance - Strawberry Lemonade Edibles | each · 250mg THC | $16.99 | $6.80/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | On Point - Gummies - 50mg THC + 250mg CBD - Fruit Punch Edibles | each · 250mg THC | $16.99 | $6.80/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | On Point - Gummies - 50mg THC + 250mg CBD + 100mg CBD - Elderberry Edibles | each · 250mg THC | $16.99 | $6.80/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Legacy Cannabis - Rosin Infused Gummies + CBG - 50mg THC + 100mg CBG - Mornin' Mango Edibles | each · 100mg THC | $14.99 | $14.99/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Minny Grown - 25mg THC + 50mg CBD + 100mg CBN Highbernate Gummies - Snooze Edibles | each · 100mg THC | $14.99 | $14.99/100mg THC | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Duluth
See all concentrates prices →Cheapest right now: d'Ope Cannabis - 1g Cured Resin - Bourbon Berry + Whiskey Zulu at Legacy Cannabis — $60 ($60 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | d'Ope Cannabis - 1g Cured Resin - Bourbon Berry + Whiskey Zulu Concentrates | each | $60 | $60/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | d'Ope Cannabis - 1g Cured Resin - Fruit Blend [Banana OG + Bourbon Berry + Berry Bomb + Mint Jell... Concentrates | each | $60 | $60/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Duluth
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Pre-Roll-IX - Fog Dog - 2ct at North Shore Dispensary — $14 ($1.40 per gram) · 18 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pre-Roll-IX - Fog Dog - 2ct Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $14 | $1.40/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Lifted North - 5 x 0.5g (2.5g Net) Prerolls Pack - Pineapple Muffin (I/H) Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $14/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Dizgo Collective 2 x 0.5g Prerolls - Hyperion (S/H) Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $15/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mr. Birch - Big Stick 1g Preroll - Gush Kush (I/H) Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Orion | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $15/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Dizgo Collective 2 x 0.5g Prerolls - Tricross (I/H) Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $15/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Campfire Cannabis - 1g Prerolls - Private Party (H) Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Unbound 5 x 0.5g Prerolls Pack - Frosted Runtz (H) Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $16/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Duluth
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bubblegum | Kief Coated & Infused Joints | 1g at North Shore Dispensary — $28 ($28 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bubblegum | Kief Coated & Infused Joints | 1g Lakeside Cannabis Co · Infused Pre-rolls | gram | $28 | $28/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Duluth flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Duluth →Discounted items across Duluth menus, newest first.
Best dispensaries in Duluth →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (2 items at 1 store), infused pre-rolls (1 items at 1 store) in Duluth — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.