Cheapest flower in Duluth, MN
Cheapest right now: High Society- 28g at Legacy Cannabis — $300 ($10.71 per gram)
66 comparable flower listings at 3 Duluth dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | High Society- 28g Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $300 | $10.71/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Erba | Deli-Style - Frodo Squeeze Flower | gram | $11 | $11/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | ZIPs - 7g Flower - Glitter Bomb (I/H) Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Popcorn- Buttery Nuttery Blintz- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Popcorn- MAC 1- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grape Cream Cake | Big Buds | 14g Flower | each | $160 | $11.43/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Terp Poison (H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Purple Milk (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Pink Lemonade (I/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Orange Runtz (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Purple Octane | Big Buds | 4g Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Guava (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Tropicana Cherry (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Campfire | Flower - Poison Gushers Flower | 4 g | $48 | $12/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Bangkok Purple | Big Buds | 4g Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | The Greenest Pastures - 7g Flower - Triks F7 (S/H) Flower | each | $85 | $12.14/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Campfire | Flower - Purple Octane Flower | 4 g | $49 | $12.25/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Campfire | Flower - Pink Lemonade Flower | 4 g | $50 | $12.50/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Grape Cream Cake | Big Buds | 4g Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Grape Canyon Zkittlez | Big Buds | 4g Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Fight Club | Big Buds | 4g Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Campfire Cannabis - 4g Flower - MAC Stomper (I/H) Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Soap | Big Buds | 4g Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Cheetah Piss- 3.5 G Native Cuts · Flower | each | $45 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Orion | Big Buds | 3.5g Dizgo Collective · Flower | each | $45$5315% off | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Mac-1 - 3.5 G Native Cuts · Flower | each | $45 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Frosted Runtz | 3.5g Flower | each | $45$5010% off | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Popcorn- Jet Fuel Gelato- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $90 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Popcorn- Biscotti- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $90 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | ZIPs - 7g Flower - Blu Waabooz (H) Flower | each | $90 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | ZIPs - 7g Flower - Gary Payton (S/H) Flower | each | $90 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | ZIPs - 7g Flower - Mandarin Cookies (H) Flower | each | $90 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | ZIPs - 7g Flower - Trilla (I/H) Flower | each | $90 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | ZIPs - 7g Flower - Soap (S/H) Flower | each | $90 | $12.86/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Bourbon Berry | 3.5g Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | RCWM | Flower - Cake Mix Flower | eighth | $48 | $13.71/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Grasslandz | Gelato 45 | Big Buds | 3.5g Grasslandz · Flower | eighth | $48 | $13.71/g | North Shore Dispensary Duluth · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Verist Fields - 3.5g Flower - Gush Kush (I/H) Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | The Greenest Pastures - 3.5g Flower - Triks F7 (S/H) Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | The Greenest Pastures - 3.5g Flower - Berry Bomb Auto (I/H) Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Duluth · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Duluth flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Duluth price: $12.86 per gram (middle of $12–$14.86). That works out to about $45.01 an eighth.
- 93% of priced flower listings in Duluth publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Duluth price data: cheapest weed in Duluth, cheap ounces, Duluth flower price index, Duluth deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.