| 1 | Top Smoke | Sherb | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Top Smoke | Runtz | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Top Smoke | Purple Punch | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Top Smoke | Tropicanna Cookies | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Top Smoke | Zkittlez | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Platinum Vape - Star Ruby (Indica) 1g cartridge | gram | $7$1030% off | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Top Smoke | Ice Cream Cake | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Top Smoke | Guava | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Top Smoke | Gelato 33 | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Top Smoke | Lemon Cherry Gelato | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Top Smoke | OG Kush | Cartridge | 1G | gram | $7 | $7/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Muha Meds | Dragon Berry Runtz | Disposable | 2g | 2 g | $19.95$28.5030% off | $9.97/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Muha Meds | Horchata | Disposable | 2g | 2 g | $19.95$28.5030% off | $9.97/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Muha Meds | Galactic Diesel | Disposable | 2g | 2 g | $19.95$28.5030% off | $9.97/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Platinum Vape - Grape Crush (Indica) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Platinum Vape - Honeydew Boba (Sativa) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Platinum Vape - Honolulu Blue (Indica) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Platinum Vape - Iced Lemon (Sativa) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Platinum Vape - Lemon Berry Tart (Sativa) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Platinum Vape - Lemon Cherry Gelato (Hybrid) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Platinum Vape - Pink Lemonade (Hybrid) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Platinum Vape - Raspberry Crave (Sativa) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Platinum Vape - Strawberry Jam (Hybrid) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Platinum Vape - Tropical Lime Splash (Hybrid) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Platinum Vape - Zen Sauce (Hybrid) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Platinum Vape | Apple Fritter | Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Platinum Vape | Rippin' Root Beer | Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Mitten Extracts | Pink Lemonade | Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Mitten Extracts | Passion Orange Guava | Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Mitten Extracts | Honeydew | Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Platinum Vape - Blue NRDZ (Hybrid) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Platinum Vape - Bubblegum x Zkittles (Sativa) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Platinum Vape - Diablo OG (Hybrid) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Mitten Extracts | Ghost Biscotti | Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Platinum Vape Passionfruit Pleaser (Sativa) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Platinum Vape - Apples & Bananas (Indica) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Platinum Vape - Banana OG (Sativa) 1g cartridge | gram | $10 | $10/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel | 2 g | $21 | $10.50/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | 2G Palm- Dubai Chocolate | 2 g | $23.25 | $11.63/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | 2G - Paradise Punch (Sativa) | 2 g | $23.25 | $11.63/g | Border Budz cannabis Hinckley · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |