Cheapest weed in Woodbury, MN
148 Woodbury menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Woodbury
See all flower prices →Cheapest right now: Poison Gushers | Big Buds | 4g at Legacy Cannabis — $38 ($9.50 per gram) · 50 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Poison Gushers | Big Buds | 4g Flower | each | $38$4821% off | $9.50/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Whiskey Zulu | 3.5g Flower | each | $35 | $10/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Bourbon Berry | 3.5g Flower | each | $35 | $10/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mac 1- 28g Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $300 | $10.71/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Popcorn- Glitter Bomb- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Popcorn- Wiishkobi Mashkiki- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Popcorn- Trilla- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Campfire Cannabis - 14g - Grapes N Cream (H) Flower | each | $160 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Woodbury
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Baja Blast- .5 G at Legacy Cannabis — $45 ($90 per gram) · 4 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Baja Blast- .5 G Native Cuts · Vape Pens | each | $45 | $90/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Concentrate Labs - .5g Disposable (Live Rosin) - Super Boof Vape Pens | each | $60 | $120/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Concentrate Labs - .5g Disposable (Live Rosin) - Peach Daiquiri Vape Pens | each | $60 | $120/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Woodbury
See all edibles prices →Cheapest right now: Minny Grown 250mg CBG Gummies | Gummies | 10pk | 0mg/ea at Legacy Cannabis — $15.99 ($6.40 per 100mg of THC) · 13 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Minny Grown 250mg CBG Gummies | Gummies | 10pk | 0mg/ea Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $15.99 | $6.40/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Minny Grown 250mg CBN Gummies | Gummies | 10pk | 0mg/ea Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $15.99 | $6.40/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | On Point - Gummies - 50mg THC + 250mg CBD - Fruit Punch Edibles | each · 250mg THC | $16.99 | $6.80/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Looner Zenith | Strawberry | Gummies | 50 mg THC + 250 mg CBG | Gummies | 1 Edibles | each · 250mg THC | $23.99 | $9.60/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Legacy Cannabis - 200mg Chocolate Bar - Blueberry Cheesecake Edibles | each · 200mg THC | $40 | $20/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cherry Lime Gummy Bar | 100mg | 10ct | 10mg/ea Nebula · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $24 | $24/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Legacy Cannabis - Rosin Infused Gummies - 50mg THC - Campin' Kiwi Edibles | each · 50mg THC | $14.99 | $29.98/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Incensored - 100mg Gummy Pack - Pineapple Express Edibles | each · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Woodbury
See all concentrates prices →Cheapest right now: D'Ope Cannabis - 1g Cured Resin Concentrate - Bourbon Berry x Whiskey Zulu at Legacy Cannabis — $60 ($60 per gram) · 3 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | D'Ope Cannabis - 1g Cured Resin Concentrate - Bourbon Berry x Whiskey Zulu Concentrates | each | $60 | $60/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | D'Ope Cannabis - 1g Cured Resin Concentrate - Fruit Blend Concentrates | each | $60 | $60/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Eager Beaver | Solventless | Rosin | 0.5g Concentrates | each | $60 | $120/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Woodbury
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Lifted North - Prerolls 5pk - Pineapple Muffins (I/H) at Legacy Cannabis — $45 ($9 per piece) · 15 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lifted North - Prerolls 5pk - Pineapple Muffins (I/H) Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $9/piece | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Verist Fields - Big Stick - Uptown Tart Pre-rolls | each | $15 | $15/piece | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Aurora Cannabis - 1g Pre-Roll - GG4 Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Orion | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | each · 2-pack | $16 | $16/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | GG4 | Joints | 1g Pre-rolls | each | $17 | $17/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Campfire Cannabis - 1g Pre-Roll - Orange Runtz (S/H) Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Campfire Cannabis - 1g Pre-Roll - Private Party (H) Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Campfire Cannabis - 1g Pre-Roll - Barnyard High Test Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Woodbury
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bubblegum | Kief Coated & Infused Joints | 1g at Legacy Cannabis — $30 ($30 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bubblegum | Kief Coated & Infused Joints | 1g Lakeside Cannabis Co · Infused Pre-rolls | each | $30 | $30/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Woodbury flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Woodbury →Discounted items across Woodbury menus, newest first.
Best dispensaries in Woodbury →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank vape pens (4 items at 1 store), concentrates (3 items at 1 store), infused pre-rolls (1 items at 1 store) in Woodbury — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.