Cheapest flower in Woodbury, MN
Cheapest right now: Poison Gushers | Big Buds | 4g at Legacy Cannabis — $38 ($9.50 per gram)
50 comparable flower listings at 1 Woodbury dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Poison Gushers | Big Buds | 4g Flower | each | $38$4821% off | $9.50/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Whiskey Zulu | 3.5g Flower | each | $35 | $10/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Bourbon Berry | 3.5g Flower | each | $35 | $10/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mac 1- 28g Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $300 | $10.71/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Popcorn- Glitter Bomb- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Popcorn- Wiishkobi Mashkiki- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Popcorn- Trilla- 7 G Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $80 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Campfire Cannabis - 14g - Grapes N Cream (H) Flower | each | $160 | $11.43/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Purple Milk (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Terp Poison (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Purple Octane | Big Buds | 4g Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Fight Club | Big Buds | 4g Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Guava (S/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Pink Lemonade (I/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Sunset Sherbert (I/H) Flower | each | $48 | $12/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | The Greenest Pastures - 7g- Triks F7 Flower | each | $85 | $12.14/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g Grasslandz · Flower | each | $44 | $12.57/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Grasslandz | Gelato 45 | Big Buds | 3.5g Grasslandz · Flower | each | $44 | $12.57/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Grasslandz | Zoap | Big Buds | 3.5g Grasslandz · Flower | each | $44 | $12.57/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Permanent Marker | Big Buds | 4g Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Grape Canyon Zkittlez | Big Buds | 4g Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Orange Runtz (S/H) Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Campfire Cannabis - 4g Flower - Gary Payton (H) Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Soap | Big Buds | 4g Flower | each | $51 | $12.75/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Cheetah Piss- 3.5 G Native Cuts · Flower | each | $45 | $12.86/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Mac-1 - 3.5 G Native Cuts · Flower | each | $45 | $12.86/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Gary Payton- 3.5 G Native Cuts · Flower | each | $45 | $12.86/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | The Greenest Pastures - 3.5g - Berry Bomb Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | The Greenest Pastures - 3.5g - Triks F7 Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Verist Fields - 3.5g Flower - Uptown Tart Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Orion | Big Buds | 3.5g Dizgo Collective · Flower | each | $48 | $13.71/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Lit OG | Big Buds | 4g Flower | each | $55 | $13.75/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Hawaiian Fanta | 3.5g Flower | each | $49 | $14/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Purple Ice Water | 3.5g Flower | each | $49 | $14/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g RYTHM · Flower | each | $50 | $14.29/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Jet Fuel Gelato- 3.5g Waabigwan Mashkiki · Flower | each | $50 | $14.29/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Buttery Nuttery Blintz- 3.5 G Native Cuts · Flower | each | $50 | $14.29/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Bud Doctor - 3.5g - The Chosen One (I) Flower | each | $50 | $14.29/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Bud Doctor - 3.5g - Frozen Diamonds (H) Flower | each | $50 | $14.29/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Bud Doctor - 3.5g - Amanda (S) Flower | each | $50 | $14.29/g | Legacy Cannabis Woodbury · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Woodbury flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Woodbury price: $12.86 per gram (middle of $11.43–$15.46). That works out to about $45.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Woodbury publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Woodbury price data: cheapest weed in Woodbury, cheap ounces, Woodbury flower price index, Woodbury deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.