Cheapest weed in Cleveland, MS
106 Cleveland menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Cleveland
See all flower prices →Cheapest right now: OGKB 3.5g at MedCan of Mississippi — $25 ($7.14 per gram) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OGKB 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Express 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Aunt Kay Platinum 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cake Fighter 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Burnout 14g Bag Flower | each | $100 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Papaya Cake 14g Flower | each | $100 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Planet of the Grapes 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jokerz 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Cleveland
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Discreet Vape Pen at MedCan of Mississippi — $25 ($25 per cartridge) · 31 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Discreet Vape Pen Vape Pens | each | $25 | $25/piece | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jack Herer | AiroPod - Strain Series | 1g Pod Airo Brands · Vape Pens | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Black Mamba | AiroPod - Artisan Series | 1g Pod Airo Brands · Vape Pens | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blueberry Muffin 510 Vape Cart 1g Vape Pens | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cap Junky 1g Cart Vape Pens | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Diablo OG | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | HAVA 1g Cart - Balance 1:1 Vape Pens | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Honey Farm | Live Resin Liquid Diamond Cart | GSC x Runtz 1g Vape Pens | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Cleveland
See all edibles prices →Cheapest right now: Huckleberry 1000mg Gummies at MedCan of Mississippi — $60 ($6 per 100mg of THC) · 31 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Huckleberry 1000mg Gummies Edibles | each · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Wana High Dose Raspberry Limeade Sativa 1000mg 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $75 | $7.50/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Wana High Dose Blueberry Lemonade Indica 1000mg 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $75 | $7.50/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lime OG 400mg Gummies Edibles | each · 400mg THC | $40 | $10/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chocolate Bar 100mg Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sleep Green Apple 1:1:1 Gummies 250mg Edibles | each · 250mg THC | $40 | $16/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rosin Gummies Blueberry/Blue Dream 250mg Edibles | each · 250mg THC | $45 | $18/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | iATRO Tart Cherry Sleep 4:1 100mg 20 Pack Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Cleveland
See all concentrates prices →Cheapest right now: Pineapple Diesel 3.5g Moonrocks at MedCan of Mississippi — $50 ($14.29 per gram) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Diesel 3.5g Moonrocks Concentrates | each | $50 | $14.29/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mule-Mosa Moonrocks 3.5g Concentrates | each | $50 | $14.29/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kainga 1g CO2 Syringe Concentrates | each | $30 | $30/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Honey Farm | Shatter | Chimera 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Maui Wowie 1g Syringe Concentrates | each | $40 | $40/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Berry Scary 1g Syringe Concentrates | each | $40 | $40/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tupelo Magic Honey Live Resin 1g - Mando Concentrates | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tupelo Magic Honey Live Resin 1g - Betelgeuse Concentrates | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Cleveland
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Truffle Cake - 5pk at MedCan of Mississippi — $25 ($5 per piece) · 9 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Truffle Cake - 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $5/piece | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Daily Grape - 2pk (1G) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Apple Mochi Gelato - 2pk(1g) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Apple Fritter - 2pk (1g) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Super Boof - 2pk(1g) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tuscan Gelato - 2pk(1g) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pebble Wreck - 2pk(1g) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Beach Crasher - 5pk(2.5g) Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Cleveland
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Infused Preroll 2pk King Louis XIII at MedCan of Mississippi — $20 ($10 per piece) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Preroll 2pk King Louis XIII Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $10/piece | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sublimes | Citrus Punch | 150mg | Infused Pre-rolls | each | $30 | $30/piece | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Cleveland flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Cleveland →Discounted items across Cleveland menus, newest first.
Best dispensaries in Cleveland →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (9 items at 1 store), infused pre-rolls (2 items at 1 store) in Cleveland — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.