Cheapest flower in Cleveland, MS
Cheapest right now: OGKB 3.5g at MedCan of Mississippi — $25 ($7.14 per gram)
21 comparable flower listings at 1 Cleveland dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OGKB 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Express 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Aunt Kay Platinum 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cake Fighter 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Burnout 14g Bag Flower | each | $100 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Papaya Cake 14g Flower | each | $100 | $7.14/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Planet of the Grapes 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jokerz 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jenny Kush 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Grandi Candy 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Super Boof 7g Flower | each | $60 | $8.57/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gelato 1g Flower | each | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Harvested Candy Pave 1g Flower | each | $10 | $10/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Motor Breath 3.5g Flower | each | $40 | $11.43/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Endless Frost 3.5g Flower | each | $40 | $11.43/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Project 62 3.5g Flower | each | $40 | $11.43/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Hashburger 3.5g Flower | each | $40 | $11.43/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pablo's Pineapple 3.5g Flower | each | $40 | $11.43/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chineal 3.5g Flower | each | $40 | $11.43/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lemonhead Delight 3.5g Flower | each | $40 | $11.43/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dog Food 3.5g Flower | each | $45 | $12.86/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Cleveland flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Cleveland price: $8.57 per gram (middle of $7.14–$11.43). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Cleveland publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Cleveland price data: cheapest weed in Cleveland, cheap ounces, Cleveland flower price index, Cleveland deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.