Cheapest concentrates in Cleveland, MS
Cheapest right now: Pineapple Diesel 3.5g Moonrocks at MedCan of Mississippi — $50 ($14.29 per gram)
12 comparable concentrates listings at 1 Cleveland dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Diesel 3.5g Moonrocks Concentrates | each | $50 | $14.29/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mule-Mosa Moonrocks 3.5g Concentrates | each | $50 | $14.29/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kainga 1g CO2 Syringe Concentrates | each | $30 | $30/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Honey Farm | Shatter | Chimera 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Maui Wowie 1g Syringe Concentrates | each | $40 | $40/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Berry Scary 1g Syringe Concentrates | each | $40 | $40/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tupelo Magic Honey Live Resin 1g - Mando Concentrates | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tupelo Magic Honey Live Resin 1g - Betelgeuse Concentrates | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Tupelo Magic Honey Live Resin 1g - Georgia Funk Concentrates | each | $45 | $45/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Rove Kush 510 1 Gram Concentrates | each | $50 | $50/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Orange Pineapple Express Live Rosin 1g Concentrates | each | $50 | $50/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Drool Watermelon Mojito Z Rosin 1g Concentrates | each | $50 | $50/g | MedCan of Mississippi Cleveland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Cleveland concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Cleveland price: $42.50 per gram (middle of $15.86–$50). That works out to about $148.75 an eighth.
- 85.7% of priced concentrates listings in Cleveland publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Cleveland price data: cheapest weed in Cleveland, cheap ounces, Cleveland flower price index, Cleveland deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.