Cheapest flower in Diamondhead, MS
Cheapest right now: BRCC | Black Label | OGKB | 3.5g Flower at Diamond Leaf — $10 ($2.86 per gram)
77 comparable flower listings at 1 Diamondhead dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BRCC | Black Label | OGKB | 3.5g Flower Flower | each | $10$2050% off | $2.86/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 3.5g Flower | Cake Fighter | Black Label Flower | each | $10$2050% off | $2.86/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Quarantine Buddy | 7G Flower | Bargain Buds Flower | each | $20$3543% off | $2.86/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | *MILLED* OG KUSH Duff | 7g | Signature Pharms Flower | each | $20$3033% off | $2.86/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big Ounce | Gangsta Boo 28G Flower | BRCC Flower | each | $90 | $3.21/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Banana Cream Cake x Jealousy | 3.5g GOOD DAY FARM · Flower | each | $15 | $4.29/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Popcorn - 7g - Gas Truffle - 26.0% - 1.61% - H36 - 2992 | GDF Flower | each | $30 | $4.29/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | **FOURTEEN** Rainbow Belts 2.741% terp / 23.490% | 14g flower | Max Harvest Flower | each | $65 | $4.64/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | RS 11 | GREEN SPARK 14G flower Flower | each | $65 | $4.64/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | BLACK RUNTZ 14g Flower | GruV Flower | each | $65 | $4.64/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | SEVEN GRAMS* PURPLE PUNCH | 7G Flower | One Source Flower | each | $35 | $5/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Punch Breath | 7g Flower | Southern Sky Flower | each | $35 | $5/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | GROSS | 7G FLOWER | GREEN SPARK Flower | each | $35 | $5/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grape Lobster 25% | 7g Flower | Green SPARK Flower | each | $35 | $5/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | GDF: Flower | OG Kush | 3.5g GOOD DAY FARM · Flower | each | $20 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blueberry Limeade F2 3.5g Flower | Simply Flower | each | $20 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cherry Slimeade F1 3.5g | Simply Flower | each | $20$3033% off | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Tokyo Snow | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jokerz | 7g Flower | CANNA CARE Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Seven Grams| 7G Flower GORILLA GLUE #4 | Green Spark Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Black Runtz | 7g Flower | Max Harvest Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Seven GRAM | Trop Cherry 22.8% / 2.2% TERPS | 7g Flower | Big RIVER Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | *QUARTER* Blue Dream | 7g | 26% | 2.2% Terps | Max Harvest Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | MOON BLEND | 7g Flower | GREEN SPARK Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | SEVEN Grams | Black Velvet | 7g Flower | Southern Sky Flower | each | $40 | $5.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GG4 | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $45 | $6.43/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 7 Gram Buttered Apples 28.2% | Southern Sky Flower | each | $45 | $6.43/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Banana Conda | 7g Flower | Gangja Brothers Flower | each | $45 | $6.43/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lemon Tree | 7g Flower | Max Harvest Flower | each | $45 | $6.43/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Peanut Butter | 7g flower | Gruv Flower | each | $45 | $6.43/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | sEVEN gRAMS | Grand Daddy Purp | 7g Flower | Max Harvest Flower | each | $45 | $6.43/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | SEVEN GRAMS Powderd Sugar | 7g FLOWER | GruV Flower | each | $45 | $6.43/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | FOURTEEN Grams | Mandarin Cookies | 14g flower | Sweet Life Flower | each | $95 | $6.79/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Tree Flip | Big Buds | 3.5g Flower | each | $24$3020% off | $6.86/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Apple Mintz | Big Buds | 3.5g Southern Sky Brands · Flower | each | $25 | $7.14/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Purple Panty Dropper Parfait | 3.5G Flower | Living Soil Flower | each | $25 | $7.14/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | SPRITZER - 3.5G FLOWER POWER Flower | each | $25 | $7.14/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Pink Certz | Big Buds | 3.5g Flower | each | $25 | $7.14/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Garlic Budder BAG | 3.5g Flower | Signature Pharms Flower | each | $25 | $7.14/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | New* Silky Johnson - 7g Flower | Southern Grown Flower | each | $50 | $7.14/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Diamondhead flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Diamondhead price: $7.14 per gram (middle of $4.64–$10). That works out to about $24.99 an eighth.
- 96.3% of priced flower listings in Diamondhead publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Diamondhead price data: cheapest weed in Diamondhead, cheap ounces, Diamondhead flower price index, Diamondhead deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.