Cheapest pre-rolls in Diamondhead, MS
Cheapest right now: 10 PREROLLS | 7.5g ( 0.75 EACH) GREENER FIELDS at Diamond Leaf — $35 ($4.67 per gram)
30 comparable pre-rolls listings at 1 Diamondhead dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 PREROLLS | 7.5g ( 0.75 EACH) GREENER FIELDS Pre-rolls | each | $35 | $4.67/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PREROLL | Winter Sunset 25.4% / 1.67% (.05g x 2) | 1g PREROLL | LFG Technology Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $5/piece | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grandpa's Stash - 2 pk (1G) Preroll | Mag High Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | PRE ROLL Peach Destiny (1 Gram Total) Sweet Life Canna Co · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | PREROLL | Animal Mints - 2pk(1g) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PREROLL | Apple Fritter 22% / 2.17% (.5gx2) | 1g PREROLL | LFG TECHNOLOGY Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | PREROLL | Tuscan Gelato - 2pk(1g) | Mag High Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Banana Conda - 2pk(1g) | Mag High Doobie Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sugar Puss #2 - 5pk (2.5G) Preroll Pack | Mag High Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 5PK 2.5g Pre ROLLS Chronic Boom 25.8% | Southern Sky Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $10/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GDF - Pre-Roll - Banana Cream Cake x Jealousy - BCCxJ - 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Plum Crazy 5 Pack PREROLLS 2.5G Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $12/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | PACK of 5 PREROLLS | Super Boof - 5pk(2.5g) | Magnolia High Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $12/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pack of 5 PREROLLS | Plasma Fruit - 5pk(2.5g) | DOOBIE Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $12/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pack of 5 PREROLLS | 2.5g PLASNA Fruit | Doobie Pre-rolls | each | $30 | $12/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pre-Rolls - 1g - Member Berry - 22.8% - 1.52% - H11 - 0855 - F-8 Pre-rolls | each | $13.61 | $13.61/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Pre-Rolls - 1g - Member Berry - 19.3% - 1.07% - H11 - 0854- F-5 Pre-rolls | each | $14 | $14/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | GARLIC BUTTAH - PREROLL - 2(.7G) - Southern Crop Pre-rolls | each | $10 | $14.29/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Pre 64 Runtz – Pre-Rolls – 1.4g Gruv · Pre-rolls | each | $20 | $14.29/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Plasma Fruit - 0.50g Pre-Rolls SAMPLE Pre-rolls | each | $10 | $20/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | PREROLL | White Burgandy 21% / 1.75% (.5g x2) | 1g PREROLL | LFG Technology Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $20/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lemon Cherry Pie | Pre-Roll .5g 2pk | Naturalist Solution Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $20/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Tropical Funk 2x .5g PREROLL | New Altitude Farms Pre-rolls | each | $10 | $20/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | East Bay Apples 2pk 0.5g Pre-Rolls | Naturalist Solution Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $20/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Milk & Cookies Infused Pre-Rolls| 1g Infused| Kellys Green Pre-rolls | each | $22 | $22/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blueberry Trainmac 2pk 0.5g Pre-Rolls | The Naturalist Solutions Pre-rolls | each · 2-pack | $12 | $24/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | PREROLLs 5 PACK- 5(.7G) - GHOST VAPOR OG (I) - 17840 Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $35.71/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cakemera | Joints | 0.7g | 5pk River Remedy · Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $42.86/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Daily Dos- Pineapple Donut - Finished PreRoll - (7 x .5g joints) Pre-rolls | each | $25 | $50/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Permanent Marker 0.5g Pre Roll 5 Pack (25% THC) Southern Sky Brands · Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $50/g | Diamond Leaf Diamondhead · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Diamondhead pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Diamondhead price: $13.61 per gram (middle of $10–$37.14). That works out to about $47.63 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Diamondhead publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Diamondhead price data: cheapest weed in Diamondhead, cheap ounces, Diamondhead flower price index, Diamondhead deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.