Cheapest infused pre-rolls in Greenville, MS
Cheapest right now: GDF: Infused Pre-Roll | Blueberry Headband | Super J's | 1g at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
5 comparable infused pre-rolls listings at 1 Greenville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GDF: Infused Pre-Roll | Blueberry Headband | Super J's | 1g GOOD DAY FARM · Infused Pre-rolls | gram | $1$1593% off | $1/g | ROOTDOWN Greenville · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica - James Weed x Chem Cookies | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Greenville · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | KAVIAR - Pink Ice x LondonChello - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Greenville · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | KAVIAR - Pink Sharpiez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Greenville · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sativa - Forbidden Love x Runtz Starter | Infused Minis | 0.6g each | 5pk Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Greenville · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Greenville infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Greenville price: $16.25 per gram (middle of $6.60–$16.25). That works out to about $56.88 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Greenville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Greenville price data: cheapest weed in Greenville, cheap ounces, Greenville flower price index, Greenville deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.