Cheapest weed in Long Beach, MS
368 Long Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Long Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Low Key | 14g | Oreoz Blizzard at DABBS Cannabis Dispensary — $58 ($4.14 per gram) · 154 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Low Key | 14g | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $58$7321% off | $4.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Low Key | 14g | Beta-Caryophyllene | Pablos Revenge Flower | half ounce | $64$8020% off | $4.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $64$8020% off | $4.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Low Key | 14g | Limonene Series | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $64$8020% off | $4.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Low Key | 7g | Stunna Runtz | Myrcene Series Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Life Canna | 14g | Gary Payton Mac Flower | half ounce | $67$8420% off | $4.79/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Low Key | 7g | Beta-Caryophyllene Series | Pablo's Revenge Flower | quarter | $35$4421% off | $5/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Long Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: 9 pound hammer | Disposable | 1g at DABBS Cannabis Dispensary — $44 ($21.67 per gram) · 58 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Long Beach
See all edibles prices →Cheapest right now: Coastal Crop | 1000mg | Attack on Tangie | 20pk at DABBS Cannabis Dispensary — $54 ($5.40 per 100mg of THC) · 105 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coastal Crop | 1000mg | Attack on Tangie | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $54 | $5.40/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Southern Sky Brands | 1500mg | Watermelon | Gummies | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1500mg THC | $93 | $6.20/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Southern Sky Brands | 1500mg | Strawberry Temptations | Gummies | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1500mg THC | $93 | $6.20/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Southern Sky Brands | 1000mg | Strawberry Temptation | 10pk Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $67 | $6.70/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Southern Sky | 1000mg | Smith County Melon | Gummies | 10pk Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $67 | $6.70/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Southern Sky Brands | 1000mg | Peach Berry | Cannabis-Infused Gummies Edibles | each · 1000mg THC | $67 | $6.70/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cheeba Chews | 1000mg | Mega Dose Caramel | Taffy | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $71 | $7.10/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strawberry Geeks Gummy Clusters | 1000mg | 10ct | 100mg/ea Southern Sky Brands · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $71 | $7.10/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Long Beach
See all concentrates prices →Cheapest right now: Southern Sky Brands | 3.5g | Amaretto Di Noir | Moonrock at DABBS Cannabis Dispensary — $52 ($14.86 per gram) · 43 comparable items at 1 stores
Cheapest pre-rolls in Long Beach
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: PRE ROLLS: LUCKY SEVENS at DABBS Cannabis Dispensary — $40 ($5.71 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PRE ROLLS: LUCKY SEVENS Sweet Life Canna Co · Pre-rolls | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Russian Assassin | Joints | 0.5g | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25$3119% off | $7.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Canna Whoop Ass | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8$1020% off | $8/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Jealousy | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8$1020% off | $8/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dragon Fire Farms | 1g | Pet My Dragon | Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8$1020% off | $8/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tropical Lay | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8$1020% off | $8/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ric Flair Drip Pre-Roll Southern Sky Brands · Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Plum Crazy – Pre-Rolls – 2.5g Gruv · Pre-rolls | 2.5 g | $24$3020% off | $9.60/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Long Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Long Beach →Discounted items across Long Beach menus, newest first.
Best dispensaries in Long Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (8 items at 1 store) in Long Beach — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.