| 1 | Southern Sky Brands | 3.5g | Amaretto Di Noir | Moonrock Concentrates | eighth | $52 | $14.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Southern Sky Brands | 3.5g | Pineapple Diesel | Moonrocks Concentrates | eighth | $52 | $14.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Southern Sky Brands | 3.5g | Mule Mosa | Moonrocks Concentrates | eighth | $56 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Southern Sky Brands | Tyson 2.0 | 1g | Pound for Poundcake | Kief Concentrates | gram | $31 | $31/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Skunk Works | 3.5g | Rainbow Belts | Cured Resin Concentrates | eighth | $120 | $34.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Honey Farm | 1g | Sour Diesel | Shatter Concentrates | gram | $35 | $35/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Big River | 1g | Stoney Boney | Watermelon | Love Shot | Syringe Concentrates | gram | $35 | $35/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big River | 1g | Aunt K | Badder Concentrates | gram | $35 | $35/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Midsouth Extracts | 1g | Slurty | FSO Concentrates | gram | $37 | $37/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Soar Dablicator | Distillate | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Southern Sky Brands | 1g | Tyson Tiger Mintz | Syringe Concentrates | gram | $41 | $41/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Southern Sky | 1g | Berry Scary | Syringe Concentrates | gram | $41 | $41/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Southern Sky | 1g | Fruit Punch | Syringe Concentrates | gram | $41 | $41/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Maui Wowie | Cannabis Syringe | 1g | gram | $41 | $41/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | LionPaw | 1g | Hubbabubbasmelloscope | Shatter Concentrates | gram | $45 | $45/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Southern Sky | 1g | Flair Banana Belt Boa | Syringe Concentrates | gram | $46 | $46/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Jenny's Dream | Solvent | 1g Concentrates | gram | $47 | $47/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Citrus Zoap | Solvent | 1g Concentrates | gram | $47 | $47/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Truffle Cake | Cannabis Oil Syringe | 1g | gram | $48 | $48/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lion's Paw | 1g | Holy Socks | Wax Concentrates | gram | $49 | $49/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Big River | 1g | Super Lemon Haze | Krushed Diamonds Concentrates | gram | $50 | $50/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Big River | 1g | Ice Cream Cake | Krushed Diamonds Concentrates | gram | $50 | $50/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Northern Lights | Cannabis Oil Syringe | 1g | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Lady GaGanja | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Heir Heads | Cannabis Oil Syringe | 1g | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | SHC | 1g | Golden Masago | Sugar Diamonds in Terp Sauce Concentrates | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | The Menage | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lion's Paw | 1g | Trifecta Wax Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lion's Paw | 1g | Hippopoto-Gas Wax Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pots Camp Painkiller | 1g Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Candy Popz | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sour Girl | Solvent | 1g Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | SHC | 1g | Insane Pound Cake | Badder Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | SHC | 1g | Gator Breath | Live Terp Sugar Concentrates | gram | $52 | $52/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1g Full Spec Syringe - Alligator Lemon Tip | gram | $54 | $54/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Banjo | Cannabis Oil Syringe | 1g | gram | $55 | $55/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Southern Sky | 1g | Blue Cherry Gelato | Bubble Hash Concentrates | gram | $67 | $67/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Southern Sky Brands | 1g | Candied Apples | Live Rosin Badder Concentrates | gram | $70 | $70/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Southern Sky Brands | 1g | LA Kush Cake | Live Rosin Badder Concentrates | gram | $70 | $70/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Belushi's Farm | 1g | Cadillac Rainbow | Live Rosin Badder Concentrates | gram | $73 | $73/g | DABBS Cannabis Dispensary Long Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |