Cheapest infused pre-rolls in Ocean Springs, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
53 comparable infused pre-rolls listings at 5 Ocean Springs dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $1$1593% off | $1/g | ROOTDOWN Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gelato 41 | Black Label Flower 3.5g Infused Pre-rolls | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gelato 41 | Flower 7g Infused Pre-rolls | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Water Reserve x Oddfellow - ODD Lobster - 2 pack Infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $7.50/piece | The Magnolia Healing Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Water Reserve - Grape Lobster Infused Pre Roll - 2 pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $7.50/piece | The Magnolia Healing Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Water Reserve - Cotton Candy Lobster - Infused Pre Roll - 2 pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $7.50/piece | The Magnolia Healing Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Water Reserve - Grape Lemonade - Infused Pre Roll - 2 pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $7.50/piece | The Magnolia Healing Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Lobster | Infused Pre-Roll Pack 5g Infused Pre-rolls | 5 g | $49$7030% off | $9.80/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Double Cross | Infused Pre-roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Space Station - Cosmic Grape | Infused Pre-roll Pack 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $21$3030% off | $10.50/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sativa - Orange Runtz x Black Runtz | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pink Ice x London Chello | Infused Pre-roll Pack 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Fruit Junky x Potluck | Kaviar Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Indica - Grape Treez x Black Runtz | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Grape Treez x Black Runtz | Kaviar Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Pink Sharpiez x Black Runtz | Infused Pre-roll Pack 3g Infused Pre-rolls | 3 g | $38.50$5530% off | $12.83/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pink Ice x London Chello | Infused Pre-roll Pack 3g Infused Pre-rolls | 3 g | $38.50$5530% off | $12.83/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grape Treez x Black Runtz | Infused Pre-roll Pack 3g Infused Pre-rolls | 3 g | $38.50$5530% off | $12.83/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 1g Diamond Infused Pre-roll - Sugar Comb MidSouth Extracts · Infused Pre-rolls | gram | $14$2030% off | $14/g | Star Buds Medical Marijuana Dispensary Ocean Springs Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Southern Sky| Spicy Tai (S/H) Infused Pre-Roll 5Pk| 2.5g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $14/g | The Islands Dispensary Ocean Springs · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sativa - Fruit Junky x Pot Luck | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $21.99 | $14.66/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sativa - Orange Runtz x Black Runtz | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $21.99 | $14.66/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Banana Blood Cake | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | The Islands Dispensary Ocean Springs · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Peach Og | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | The Islands Dispensary Ocean Springs · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Ice Berry | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | The Islands Dispensary Ocean Springs · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Best Mood| Ice Cream Punch (H) Infused PreRoll | 1g Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | The Islands Dispensary Ocean Springs · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Best Mood| Jack S Infused PreRoll| 1g Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | The Islands Dispensary Ocean Springs · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Best Mood| Runtz Cake (H) Infused PreRoll | 1g Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | The Islands Dispensary Ocean Springs · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | KAVIAR - Grape Treez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | KAVIAR - Fruit Junky x Pot Luck - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | KAVIAR - Orange Runtz x Black Runtz - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | KAVIAR - Pink Ice x LondonChello - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lions Paw| Angry Mallard Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | gram | $15.99 | $15.99/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Lions Paw| Strawberry Skrilla Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | gram | $15.99 | $15.99/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Trop Cookies | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.99 | $15.99/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | KAVIAR - Pink Sharpiez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Ocean Springs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cannons | Grape Lobster Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $16.99 | $16.99/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cannons | Cotton Candy Lobster Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $16.99 | $16.99/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Juke Joints | Infused Garlic Breath Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $16.99 | $16.99/g | Firefly Cannabis Ocean Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ocean Springs infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ocean Springs price: $15 per gram (middle of $10.50–$18.33). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Ocean Springs publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ocean Springs price data: cheapest weed in Ocean Springs, cheap ounces, Ocean Springs flower price index, Ocean Springs deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.