Cheapest concentrates in Pass Christian, MS
Cheapest right now: Pots Camp Pain Killer KIEF | 3g JAR | Lion's PAW at Blessed Goat — $30 ($10 per gram)
21 comparable concentrates listings at 1 Pass Christian dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pots Camp Pain Killer KIEF | 3g JAR | Lion's PAW Concentrates | each | $30 | $10/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Lion's Share GF Gorilla Glue | 3g JAR Concentrates | each | $65 | $21.67/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lion's Share Orange Northern Gas WAX | 3g | Lions Paw Concentrates | each | $65 | $21.67/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1g 510 - Coastal Roller - Key Lime Pie - 53.98% - 9819 Concentrates | each | $30 | $30/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Recovery RSO | 1G Syringe | Drool Concentrates | each | $30$4025% off | $30/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1g 510 - Super Buff Cherry - 53.86% - Midsouth Concentrates | each | $30 | $30/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1g 510 - Mother's Milk - 51.42% - Midsouth Concentrates | each | $30 | $30/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1g 510 - Gary Mac - 53.74% | Midsouth Concentrates | each | $30 | $30/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1 gram Full Spectrum Syringe | Rolling Pines Concentrates | each | $30 | $30/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cali Honey - 2g Dispo - Bubbas Wedding Concentrates | each | $60 | $30/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1g Full Spectrum Syringe - Kush Mints MidSouth Extracts · Concentrates | each | $35 | $35/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Meatbreath | Indica | 1G | Bakked Dabaratus Concentrates | each | $35 | $35/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | RSO Dablicator | 1G Dablicator | Coastal Crop Concentrates | each | $35 | $35/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | LREC - Amaretto Frosting 1g | Skunk Worx Concentrates | each | $45 | $45/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1g Live Rosin - Sugar Comb - 55.9% - Midsouth Concentrates | each | $45 | $45/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | ChemDawg 1g Live Rosin Jar | Rolling Pines x Sea of Green Concentrates | each | $45$5518% off | $45/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | LA Kush Cake | 1G Live Rosin Jam | Southern Sky Concentrates | each | $45 | $45/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | 1g Dispoable - Grape Rock Candy - 60% | Cali Honey - Concentrates | each | $45 | $45/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | RSO Syringe | 1G Syringe | Big River Concentrates | each | $50 | $50/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Rosin - OZ Kush Cake - .5g | SHC Concentrates | each | $30 | $60/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mac 1 | 1g Live Rosin Jam | Southern Sky Concentrates | each | $100 | $100/g | Blessed Goat Pass Christian · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Pass Christian concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Pass Christian price: $35 per gram (middle of $21.67–$50). That works out to about $122.50 an eighth.
- 91.3% of priced concentrates listings in Pass Christian publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Pass Christian price data: cheapest weed in Pass Christian, cheap ounces, Pass Christian flower price index, Pass Christian deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.