Cheapest flower in Philadelphia, MS
Cheapest right now: Low Key | 7g | Stunna Runtz | Myrcene Series at DABBS Cannabis Dispensary — $36 ($5.14 per gram)
134 comparable flower listings at 1 Philadelphia dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Low Key | 7g | Stunna Runtz | Myrcene Series Flower | quarter | $36$4520% off | $5.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Low Key | 14g | Beta-Caryophyllene Series | Lemozine Flower | half ounce | $72$9020% off | $5.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pharm Grown | 3.5g | Ice Cream Cake Flower | eighth | $19$2421% off | $5.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Five Point Farms | 7g | White Burgundy (Milled) | Kief Infused Flower | quarter | $39 | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mag High | 28g | Lemon Tree Flower | ounce | $156$19520% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Southern Sky | 14g | Punch Breath Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gruv | 14g | Gelonade | Rough Trimmed Smalls Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Panama Red | Smalls | 14g Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lazy Susan | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cotton Candy Lobster Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Five Point Farms | 7g | Northern Skunk Smalls Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Low Key | 7g | Limonene Series | Menage Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Five Point Farms | 7g | Bacio Gelato (Milled) | Kief Infused Flower | quarter | $41 | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Midsouth Extract | 7g | Mando Flower | quarter | $41$5120% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Milk Mustache | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $41$5120% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sweet Life | 28g | Mandarin Cookies | Smalls Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Pharm Grown | 7g | Singapore Sling Flower | quarter | $42$5321% off | $6/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pure Michigan | Smalls | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $42$5219% off | $6/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Max Harvest | 7g | Smarties Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Coastal Crop | 7g | Fumez Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Keen Cannabis | 7g | Cherry Bang Bang Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Max Harvest | 7g | Lemon Tree Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Southern Sky Brands | 7g | Ultimate Truffle Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Southern Sky Brands | 7g | Punch Breath Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bahama Blitz | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Southern Sky | 7g | Black Velvet Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Sweet Life | 7g | Southern Sherbert | Smalls Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Southern Sky Brands | 7g | Southern Lights Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pure MS Farms | 7g | Galactic Bulge Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Delta Bud | 7g | Anarchapulco Gold Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cheech & Chong's | 7g | Yesca Flower | quarter | $49$6120% off | $7/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Suncake - 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $49$6120% off | $7/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Southern Sky Brands | 7g | Tyson Pound for Pound PB Souffle Flower | quarter | $50$6219% off | $7.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Pharm Grown | 3.5g | Skylights Flower | eighth | $26$3219% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Fiddle Faddle | 3.5g Flower | eighth | $26$3219% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pharm Grown | 3.5g | Super Boof Flower | eighth | $26$3219% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pharm Grown | 3.5g | Dipz Flower | eighth | $26$3219% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Pharm Grown | 3.5g | Sunset Girl Flower | eighth | $27$3421% off | $7.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | GruV | 7g | Jokerz Candy Flower | quarter | $54$6719% off | $7.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Gulf Coast Alternative | 7g | Strawnapple Flower | quarter | $54$6719% off | $7.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Philadelphia flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Philadelphia price: $9.14 per gram (middle of $5.86–$10.86). That works out to about $31.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Philadelphia publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Philadelphia price data: cheapest weed in Philadelphia, cheap ounces, Philadelphia flower price index, Philadelphia deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.