Cheapest pre-rolls in Philadelphia, MS
Cheapest right now: Low Key | 3.5g | Gator Breath | 5pk at DABBS Cannabis Dispensary — $19 ($5.43 per gram)
25 comparable pre-rolls listings at 1 Philadelphia dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Low Key | 3.5g | Gator Breath | 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $19$2421% off | $5.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Low Key | 3.5g | Wild Card | 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $24$3020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Doobie | 3.5g | Golden Sands | Pre-Roll 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28$3520% off | $8/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Apple Fritter | Minis | 0.5g | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $28$3520% off | $8/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Tokyo Snow | Minis | 0.5g each | 7pk Southern Sky Brands · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30$3821% off | $8.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lemon Cherry Runtz | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Doobie | 1g | Plasma Fruit | Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropical Lay | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GruV | 1g | Lemon Tree | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Dragon Fire Farms | 1g | Gorilla Fritter | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mag High | Nature's Choice | 1g | Apple Fritter | Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mag High | 1g | Killer Cupcake | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mag High | 1g | Apple Mochi Gelato | Pre-Roll | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Boof Pre Roll 1g Magnolia High · Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ric Flair Drip Pre-Roll Southern Sky Brands · Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 74 Suns | 3.5g | Tricho Jordan | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $33$4120% off | $9.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | AONE | 1g | Fruity Gum | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | New Altitude | 1g | Funeral Cake | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1323% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | New Altitude | 1g | Funeral Inferno | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1323% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | AONE | 1g | Morning Diesel | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | AONE | 1g | Mother Milk | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GruV | 2.5g | Lemon Cherry Sherb | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25$3119% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grand Daddy Purple - Pre-roll - 5pk 3.5g MidSouth Extracts · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35$4421% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Plum Crazy – Pre-Rolls – 2.5g Gruv · Pre-rolls | 2.5 g | $26$3321% off | $10.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GruV | 2.5g | Blue Dream | Prerolls | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $28$3520% off | $11.20/g | DABBS Cannabis Dispensary Philadelphia · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Philadelphia pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Philadelphia price: $9 per gram (middle of $8–$10). That works out to about $31.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Philadelphia publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Philadelphia price data: cheapest weed in Philadelphia, cheap ounces, Philadelphia flower price index, Philadelphia deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.