Cheapest concentrates in Poplarville, MS
Cheapest right now: Southern Sky Brands | 3.5g | Bubba's Gift | Moonrocks at DABBS Cannabis Dispensary — $52 ($14.86 per gram)
27 comparable concentrates listings at 1 Poplarville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southern Sky Brands | 3.5g | Bubba's Gift | Moonrocks Concentrates | eighth | $52 | $14.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Southern Sky Brands | 3.5g | Berry Bombs | Moonrocks Concentrates | eighth | $52 | $14.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Southern Sky Brands | 1g | Belushi Sage OG | Kief Concentrates | gram | $31 | $31/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Big River | 1g | RSO | Syringe Concentrates | gram | $38 | $38/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Apple Sauce | Syringe | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $41 | $41/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lion Paw | 1g | Zookies | Honey Comb Wax Concentrates | gram | $44 | $44/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | O.G. Diesel | Solvent | 1g Concentrates | gram | $44 | $44/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Rainbow Belts | Solvent | 1g Concentrates | gram | $44 | $44/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mac 1 | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $44 | $44/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lion's Paw | 1g | Sour Girl | Wax Concentrates | gram | $44 | $44/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | LionPaw | 1g | Juicee J | Honeycomb Wax Concentrates | gram | $44 | $44/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Noble Labs | 1g | Pink Certz | FSO Syringe Concentrates | gram | $45 | $45/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Blues Brothers | 1g | Pineapple Express | Syringe Concentrates | gram | $45 | $45/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Noble Labs | 1g | Auto Bomb X Big Bang | FSO Syringe Concentrates | gram | $45 | $45/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Noble Labs - FSO Syringe Oil 1g | Permanent Chimera Noble Labs · Concentrates | gram | $45 | $45/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Ric Flair Drip | Watermelon Wooooo | Dab Syringe | 1g Ric Flair Drip · Concentrates | gram | $45 | $45/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lion Paw | 1g | Cloud Walker | Crumble Concentrates | gram | $48 | $48/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Lion's Paw | 1g | Lemon Candy Breath Badder (Happy Camper) Concentrates | gram | $48 | $48/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lion's Paw | 1g | Jenny Jokerz Honeycomb Wax Concentrates | gram | $48 | $48/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lion Paw | 1g | Dirty Sugar Floss | Badder Concentrates | gram | $48 | $48/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lion's Paw | 1g | Skylights Wax Concentrates | gram | $48 | $48/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | RSO | Solventless | 1g Drool · Concentrates | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Tyson 2.0 | 1g | Haymaker Haze | Syringe Concentrates | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Southern Sky | 1g | Blue Cherry Gelato | Bubble Hash Concentrates | gram | $67 | $67/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Southern Sky Brands | 1g | LA Kush Cake | Live Rosin Badder Concentrates | gram | $70 | $70/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Southern Sky Brands | 1g | Kush Mintz | Live Rosin Badder Concentrates | gram | $70 | $70/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Southern Sky | 1g | MAC 1 | Live Rosin Jam Concentrates | gram | $75 | $75/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Poplarville concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Poplarville price: $45 per gram (middle of $35.20–$68.20). That works out to about $157.50 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Poplarville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Poplarville price data: cheapest weed in Poplarville, cheap ounces, Poplarville flower price index, Poplarville deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.