Cheapest infused pre-rolls in Poplarville, MS
Cheapest right now: Southern Sky Brands | Cheech & Chong's | 2.5g | Stadankohhh | Bubble Hash Infused Pre-Roll 5pk at DABBS Cannabis Dispensary — $36 ($14.40 per gram)
13 comparable infused pre-rolls listings at 1 Poplarville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southern Sky Brands | Cheech & Chong's | 2.5g | Stadankohhh | Bubble Hash Infused Pre-Roll 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jenny Kush | Infused Joints | 1g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kaviar | 1.5g | Sunday Sunset x Neon Float | 2pk Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $24 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kaviar | 1.5g | Fruit Junky x Pot Luck | 2pk Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $24 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Menage | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $17 | $17/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Trop Cookies | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $17 | $17/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cherry Bang Bang | Infused Joints | 1g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17 | $17/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Black Water Reserve | 1g | Pablo's Lobster Milk | Infused Preroll | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Indica - Sunday Sunset x Neon Float | Infused Minis | 0.6g each | 5pk Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $59 | $19.67/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hybrid - Pink Ice x London Chello | Infused Minis | 0.6g each | 5pk Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $59 | $19.67/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Drool | 1g | Applescotti | Infused Pre-Roll | 2 Pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $22 | $22/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Juke Joints | 1.5g | Zero Gravity | Infused Pre-Roll | 3pk Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $33 | $22/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Black Water Reserve | 1g | Grape Ice Cream | Infused Preroll | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $24 | $24/g | DABBS Cannabis Dispensary Poplarville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Poplarville infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Poplarville price: $17 per gram (middle of $15.20–$22). That works out to about $59.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Poplarville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Poplarville price data: cheapest weed in Poplarville, cheap ounces, Poplarville flower price index, Poplarville deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.