Cheapest flower in Tupelo, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Space Station - Popcorn Smalls - Flower at ROOTDOWN — $22.50 ($3.21 per gram)
987 comparable flower listings at 5 Tupelo dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Space Station - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Tupelo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Run It - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Tupelo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Chimera 7g Magnolia Cannabis Farms Flower | each | $23.99$39.9940% off | $3.43/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | AK-47 | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $23.99$39.9940% off | $3.43/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: OG Kush Breath - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Tupelo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Lobster 7g - Suite 1620 - 18.3% - Indica Hybrid Flower | each | $25$4038% off | $3.57/g | High Hopes Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Burgundy 28g - Old River Reserve - 23.6% - Indica Flower | each | $100 | $3.57/g | High Hopes Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cap Junky 28g - Old River Reserve - 25.4% - Hybrid Flower | each | $100 | $3.57/g | High Hopes Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Tree Flip 28g - Bargain Buds - 22.25% - Hybrid Flower | each | $100 | $3.57/g | High Hopes Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Apple Fritter 28g - Old River Reserve - 26.7% - Hybrid Flower | each | $100 | $3.57/g | High Hopes Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bacio Gelato 28g - Old River Reserve - 22.9% - Hybrid Flower | each | $100 | $3.57/g | High Hopes Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Black Ice 14g Kind Life Flower | each | $50.99$84.9940% off | $3.64/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Chineal 14g The Sipp Flower | each | $50.99$84.9940% off | $3.64/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lemon Berry 14g Kind Life Flower | each | $50.99$84.9940% off | $3.64/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Scented Marker #3 14g Kind Life Flower | each | $50.99$84.9940% off | $3.64/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Buttered Apples 14g Southern Sky Flower | each | $50.99$84.9940% off | $3.64/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bullz Eye #9 14g Kind Life Flower | each | $50.99$84.9940% off | $3.64/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Good Day Farm - Heavy Fog #1 - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Tupelo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Good Day Farm - Comatose - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Tupelo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Good Day Farm - Banana Cream Cake x Jealousy - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Tupelo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Good Day Farm - Side by Side - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Tupelo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Viper Crumble | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $26.99$44.9940% off | $3.86/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Megan Fox | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $26.99$44.9940% off | $3.86/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Golden Goat | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | each | $26.99$44.9940% off | $3.86/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Anarchapulco Gold 7g Delta Bud Flower | each | $26.99$44.9940% off | $3.86/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jokerz 7g Cannacare Flower | each | $26.99$44.9940% off | $3.86/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Five Points Farms Milled | Kief Infused Flower | Purple Monkey 7g Flower | quarter | $27.50 | $3.93/g | The Green Standard Dispensary Tupelo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Five Points Farms Milled | Kief Infused Flower | Lemon Tweaker 7g Flower | quarter | $27.50 | $3.93/g | The Green Standard Dispensary Tupelo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lemon Tree 14g Gruv Flower | each | $56.99$94.9940% off | $4.07/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Five Points Farms Milled | Kief Infused Flower | White Burgundy 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | The Green Standard Dispensary Tupelo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Five Points Farms Milled | Kief Infused Flower | Italian Ice 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | The Green Standard Dispensary Tupelo · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Trop Cherry 3.5g Southern Sky Flower | each | $14.99$24.9940% off | $4.28/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Nana Sandwich | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | each | $29.99$49.9940% off | $4.28/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bahama Blitz | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | each | $29.99$49.9940% off | $4.28/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Tokyo Snow | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | each | $29.99$49.9940% off | $4.28/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Planet of the Grapes 7g Pharm Grown Flower | each | $29.99$49.9940% off | $4.28/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Wedding Pie 7g Borneo Bud Flower | each | $29.99$49.9940% off | $4.28/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | MAC 7g Plantwerks Flower | each | $29.99$49.9940% off | $4.28/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cereoz 14g Blackwater Reserve Flower | each | $59.99$99.9940% off | $4.29/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Black Maple 14g Borneo Bud Flower | each | $59.99$99.9940% off | $4.29/g | Cloud 9 Cannabis Tupelo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Tupelo flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Tupelo price: $7.14 per gram (middle of $4.79–$11.43). That works out to about $24.99 an eighth.
- 99% of priced flower listings in Tupelo publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Tupelo price data: cheapest weed in Tupelo, cheap ounces, Tupelo flower price index, Tupelo deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.