Cheapest weed in Jackson, MO
362 Jackson menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Jackson
See all flower prices →Cheapest right now: CODES: Popcorn | Blue Andez at Codes Dispensary Jackson — $69 ($4.93 per gram) · 277 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Popcorn | Blue Andez Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Double Up Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Lucinda Williams | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Codes: Flower | Dayger #4 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CODES: Flower | The Bridge Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes: Flower | Miracle Alien Cookies | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | CODES: Flower | San Fermodo Skunk Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Jackson
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: GDF: Go Cart Vape | Peach Tea | Cartridge | 1g at Codes Dispensary Jackson — $42 ($42 per gram) · 85 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Jackson flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Jackson →Discounted items across Jackson menus, newest first.
Best dispensaries in Jackson →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.