Cheapest flower in Jackson, MO
Cheapest right now: CODES: Popcorn | Blue Andez at Codes Dispensary Jackson — $69 ($4.93 per gram)
277 comparable flower listings at 1 Jackson dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Popcorn | Blue Andez Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Double Up Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Lucinda Williams | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Codes: Flower | Dayger #4 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CODES: Flower | The Bridge Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes: Flower | Miracle Alien Cookies | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | CODES: Flower | San Fermodo Skunk Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Habitat: Flower | Gush Mints Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Habitat: Flower | Primetime Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | CODES: Popcorn | Double Up Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | CODES: Popcorn | Peach Crescendo Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Codes: Flower | Dayger #4 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | CODES: Flower | Triangle Mints Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | CODES: Flower | Red Pop Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | CODES: Flower | Zowah Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Galactic: Flower | Sherb Cake Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Greenlight: Flower | Zoap | 14g Gold Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Greenlight: Flower | Super Boof | 14g | Gold Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Greenlight: Flower | Prom Cream | 14g | Gold Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Block Party | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Nectarine Squeeze Flower 1/2oz (14g) Galactic Cannabis · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | GDF: Flower | Billy Ocean Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | GDF: Flower | Lemon Sportiff Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | GDF: Flower | Jokerz #53 | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | CODES: Popcorn | Triangle Mints Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | GDF: Popcorn | Chem D Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Sour Cheetah | Smalls | 7g Highway Hotel · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Gold Strike | Smalls Highway Hotel · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Gas Truffle | Big Buds | 7g Highway Hotel · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | GDF: Popcorn | Modified Macberry Moonshine Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | GDF: Popcorn Flower | Heavy Fog #1 | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | GDF: Popcorn Flower | Double Cross | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | GDF: Flower | Tire Fire | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | GDF: Flower | Pinnacle Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | GDF: Flower | Super Blast Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Gas Truffle | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | GDF: Flower | Malibu Mirage | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Double Dessert | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Jackson Jackson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Jackson flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jackson price: $8.29 per gram (middle of $6.29–$11.43). That works out to about $29.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Jackson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jackson price data: cheapest weed in Jackson, cheap ounces, Jackson flower price index, Jackson deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.