Cheapest weed in Liberty, MO
734 Liberty menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Liberty
See all flower prices →Cheapest right now: 28G JEALOUSY at SWADE Dispensary Liberty — $135 ($4.82 per gram) · 353 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28G JEALOUSY Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 28G GUSH MINTS Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 14G DOUGH HEAD Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | 14G GRAPE STREET Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 14G PINYATTI Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Flora Farms | Palm Beach Sour 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 14G LILAC DIESEL Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Flora Farms | 24k Gold / Kosher Tangie 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Liberty
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blue Burst | Cartridge | 1g at Green Releaf Weed Dispensary Liberty — $40 ($40 per gram) · 209 comparable items at 2 stores
Cheapest edibles in Liberty
See all edibles prices →Cheapest right now: 750MG DAILY CALMING & WELLNESS HEMP PET CHEWS at SWADE Dispensary Liberty — $40 ($5.33 per 100mg of THC) · 172 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 750MG DAILY CALMING & WELLNESS HEMP PET CHEWS Edibles | each · 750mg THC | $40 | $5.33/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 750MG HIP + JOINT + PREBIOTIC DIGESTIVE SUPPORT HEMP PET CHEWS Edibles | each · 750mg THC | $40 | $5.33/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Dewberry High Dose Gummies | Gummies | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Apple Pie High Dose Gummies | Gummies | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 1000MG GREEN APPLE GUMMIES | Gummies | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 1000MG BLUE RASPBERRY HYDOSE GUMMIES Edibles | each · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 1000MG FRUITFETTI MEGA DOSE CRISPY Edibles | each · 1000mg THC | $65 | $6.50/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Big Pete's Cannabutter - Indica 1000mg THC Big Pete's Treats · Edibles | each · 1000mg THC | $65 | $6.50/100mg THC | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Liberty flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Liberty →Discounted items across Liberty menus, newest first.
Best dispensaries in Liberty →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.