Cheapest flower in Liberty, MO
Cheapest right now: 28G JEALOUSY at SWADE Dispensary Liberty — $135 ($4.82 per gram)
353 comparable flower listings at 2 Liberty dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28G JEALOUSY Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 28G GUSH MINTS Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 14G DOUGH HEAD Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | 14G GRAPE STREET Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 14G PINYATTI Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Flora Farms | Palm Beach Sour 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 14G LILAC DIESEL Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Flora Farms | 24k Gold / Kosher Tangie 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Flora Farms | Blue Dream 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Flora Farms | Carbon Fiber 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Flora Farms | Chem OG 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Flora Farms | Cuban Affair 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Flora Farms | Honeycomb Pave 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Flora Farms | Redneck Crasher 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Flora Farms | White 99 14g Flora Farms · Flower | each | $75 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | 28G CAKE POP Flower | each | $150 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Nectarine Squeeze Flower 1oz (28g) Galactic Cannabis · Flower | each | $150 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Dirty Dozen Flower 1oz (28g) Galactic Cannabis · Flower | each | $150 | $5.36/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | 28G MOONBOW Flower | each | $160 | $5.71/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | 28G Z UNIT Flower | each | $160 | $5.71/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Sinse | Lemon Royale | Flower | 28G Sinse Cannabis · Flower | each | $160 | $5.71/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Blue Lemoon | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Sinse | Permanent Marker | Flower | 28G Sinse Cannabis · Flower | each | $160 | $5.71/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Sinse | Durban Wedding | Flower | 28G Sinse Cannabis · Flower | each | $160 | $5.71/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | 14G ZOAPINATOR Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Boo Berry Flower 1/2oz (14g) Galactic Cannabis · Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Ice Cream Cake Flower 1/2oz (14g) Galactic Cannabis · Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | 14G BLUE ANDEZE Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | 14G DO-SI-DOS Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | 14G MOONBOW Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | 14G NIMBUS SNACKS Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Sinse | Lemon Royale | Smalls | 14G Sinse Cannabis · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Green Releaf Weed Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Sinse | Permanent Marker | Smalls | 14G Sinse Cannabis · Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Nectarine Squeeze Flower 1/2oz (14g) Galactic Cannabis · Flower | each | $85 | $6.07/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Ouzo | Baby Buds Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Green Releaf Weed Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Tamarindo | Baby Buds Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Green Releaf Weed Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Proper Cannabis - Memory Loss | 1oz Proper Cannabis · Flower | each | $180 | $6.43/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | 28G PARIS ROCK CANDY X MARSHMALLOWZ #18 Flower | each | $180 | $6.43/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | CLOUD COVER 14G DO-SI-DOS SMALLS Flower | each | $95 | $6.79/g | SWADE Dispensary Liberty Liberty · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Liberty flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Liberty price: $8.57 per gram (middle of $6.43–$11.43). That works out to about $30 an eighth.
- 97.8% of priced flower listings in Liberty publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Liberty price data: cheapest weed in Liberty, cheap ounces, Liberty flower price index, Liberty deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.