| 1 | Doobs Infused - Dabbacaine Infused Pre-rolls | 1.25 g | $15 | $12/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Doobs Solventless Infused - Sap Fire Infused Pre-rolls | 1.25 g | $15 | $12/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Billings West End Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Billings/Lockwood 2 Billings · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Billings/Lockwood 2 Billings · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Billings/Lockwood Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Dispensary Billings/Lockwood Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Billings West End Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Groove Solventless - Hash Infused Preroll 3pk - Watermelon Laterz/Grape Cream Cake Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Billings West End Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Billings West End Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Billings/Lockwood 2 Billings · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Billings/Lockwood Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Billings West End Billings · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lil Doobs Infused - Icy Blue .625g (5) Pack Infused Pre-rolls | 3.125 g | $40 | $12.80/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lil Doobs Infused - Watermelon Funk .625g (5) Pack Infused Pre-rolls | 3.125 g | $40 | $12.80/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Lil Doobs Infused - Solventless - Triple Tsunami .625g (5) Pack Infused Pre-rolls | 3.125 g | $40 | $12.80/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Moon Whistles - Purple Stardust .5g (2) Pack Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | All The Doobs - Infused Infused Pre-rolls | 3.75 g | $50 | $13.33/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Rainbow Sherbert/Garlic | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | (GRV) SFV OG/Maple Dunks 3pk Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | (GRV) Watermelon Laterz/Grape Cream Cake 3pk Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lemon Cherry Gelato/Rainbow Push Pop | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $35 | $14.58/g | Seed of Life Labs | Billings Dispensary Billings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Watermelon Laterz/Garlic Cookies | Infused Joints | .8g each | 3pkGroove Solventless · Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $35 | $14.58/g | Seed of Life Labs | Billings Dispensary Billings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Hash Infused Pre-Roll - Peach Maraschino X Orange Kush Mints Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/piece | Seed of Life Labs | Billings Dispensary Billings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hash Infused Pre-Roll - Peach Maraschino x Time Warp Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/piece | Seed of Life Labs | Billings Dispensary Billings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Yeti Infused Blunt - Realm Poison (3.25g) Infused Pre-rolls | 3.25 g | $50 | $15.38/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Yeti Infused Blunt - Strawberry Banana Smoothie Infused Pre-rolls | 3.25 g | $50 | $15.38/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Doobs Infused - Purple Nitrous Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | FUSED Mimosa Pop 1.25g Infused Pre-Roll #34088 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Billings Billings · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Doobs Infused - Huckleberry Smoothie Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Doobs Infused - Midnight Monarch Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Doobs Infused - Sweet Maui Gas Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blue Runtz | Infused Joints | 1.25gCollective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Billings Billings · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | FUSED Sweet & Sour Green Apple 1.25g Infused Pre-Roll #37080 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Billings Billings · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | FUSED Raspberry Runtz 1.25g Infused Pre-Roll #35724 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Billings Billings · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Doobs Infused - Cotton Candy Kush Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Strawberry Lemonade | Infused Joints | 1.25gCollective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Billings Billings · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | FUSED Banana Candy 1.25g Infused Pre-Roll #33882 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Billings Billings · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | FUSED Green Unicorn 1.25g Infused Pre-Roll #33881 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Billings Billings · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Doobs Infused - Next Level Twisted Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Granite Peak Distributing Billings · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |