Cheapest infused pre-rolls in Missoula, MT
Cheapest right now: Lemon Cherry Gelato/Grape | Infused Joints | .8g each | 3pk at Elevated Dispensary Missoula — $30 ($12.50 per gram)
56 comparable infused pre-rolls listings at 8 Missoula dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon Cherry Gelato/Grape | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Groove 3pk Sativa | Infused Pre-rolls Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Garden Mother Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | SFV OG/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Groove Solventless - Hash Infused Preroll 3pk - Pink Zkittles/Maple Dunks Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Lemon Cherry Gelato/Tear Gas | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ascend Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $14.63 | $14.63/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Ascend Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $14.63 | $14.63/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Infused Cannarette - Sativa - Alien Double Bubba - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $24 | $15/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Infused Cannarette - Hybrid - Oreoz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $24 | $15/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $24 | $15/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $24 | $15/g | Elevated Dispensary Missoula Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | High Times Judges Kit | Infused Prerolls Infused Pre-rolls | 7.79 g | $119 | $15.28/g | Collective Elevation Missoula Missoula · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Black Garlic Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Perm. Push Pop x BlackBerry Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Bubblegum Marker x Watermelon Candy Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Double Bubble Marker Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Tropical Runtz x Berry Purple Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | GG#4_SD x Original Diesel Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Permanent Marker x Tropical Funk Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | GG#4 x SD S'mores Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Perm. Push Pop x Moon Pop Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Tropical Punch Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | White Chocolate Sherbet Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | MoonRocket | Diamond Infused Pre-Roll | Silver & Gold Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Montana Kush - Missoula Dispensary Missoula · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Grape Burger 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Banana Candy Infused 1.25 Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Mimosa Pop Infused 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Banana Candy Infused 1.25 Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Don Lemon 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Don Melon 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Strawberry Lemonade 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Grape Burger 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Green Unicorn 1.25 Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Mimosa Pop Infused 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Don Lemon 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Don Melon 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Green Unicorn 1.25 Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Sour Pebbles 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Strawberry Lemonade 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 Bliss Missoula · ★ 3.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Missoula infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Missoula price: $17.88 per gram (middle of $12.50–$25). That works out to about $62.58 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Missoula publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Missoula price data: cheapest weed in Missoula, cheap ounces, Missoula flower price index, Missoula deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.