Cheapest weed in Elko, NV
384 Elko menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Nevada city: cheapest weed in Nevada
Cheapest flower in Elko
See all flower prices →Cheapest right now: Firestar | POPCORN Moon Fog | Flower | 14g | {271} at Newe Dispensary — $110 ($7.86 per gram) · 53 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Firestar | POPCORN Moon Fog | Flower | 14g | {271} Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Firestar | GG4 | Flower | 14g {281} Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Boof | 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cocolato - Indoor - 14g STIIIZY · Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Firestar | Glitter Bomb | Flower | 14g | {290} Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Firestar | Dosi Boof | Flower | 14g | {289} Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Firestar | Cheese Danish | Flower | 14g | {286} Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Firestar | New Money | Flower | 14g | {287} Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Elko
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Flower Starter Kit at Newe Dispensary — $40 ($40 per cartridge) · 141 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flower Starter Kit Vape Pens | each | $40 | $40/piece | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | AMA | Banana Zelato | Vape | 2g {W79} Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | AMA | Timewreck | Vape | 2g | {W83} Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | AMA | Island Zest | Vape | 2g | {W82} Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Briq | Clementine | Disposable | 2g | {W58} Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | AMA | Moonbow | Disposable | 2g | {W87} Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Select Briq | Pappy Poison | Disposable | 2g | {W75} Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | AMA | Blue Runtz | Disposable | 2g | {W84} Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Elko
See all edibles prices →Cheapest right now: Wyld | Raspberry CBD Gummies 10pc | CBD | 250mg | {89} at Newe Dispensary — $25 ($10 per 100mg of THC) · 55 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wyld | Raspberry CBD Gummies 10pc | CBD | 250mg | {89} Edibles | each · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blackberry CBD Gummies | 250mg | 10ct | 25mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Wyld | Elderberry CBD Gummies | CBD | 250mg | {3} Edibles | each · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Wyld | Peach CBD Gummies 10pc | CBD | 250mg | {145} Edibles | each · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Wyld | Pear CBD Gummies 10pc | CBD | 250mg | {65} Edibles | each · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wyld | Blackberry CBD Gummies 10pc | CBD | 250mg | {71} Edibles | each · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 20:1 Watermelon | CBD:THC | 200mg CBD/10mg THC | 10-pack KANHA · Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $27 | $13.50/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Just Edibles | Cheese Crackers 20pk | Edible | 100mg | {270} Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Elko
See all concentrates prices →Cheapest right now: Spiked Flamingo | Butterscotch CR Badder | Concentrate | .95g {296} at Newe Dispensary — $38 ($40 per gram) · 109 comparable items at 1 stores
Cheapest infused pre-rolls in Elko
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: AMA | Sour Orange | Infused Pre-Roll | 1g | {103} at Newe Dispensary — $18 ($18 per gram) · 26 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AMA | Sour Orange | Infused Pre-Roll | 1g | {103} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | AMA | Ice Lemonade | Infused Pre-Roll | 1g | {57} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | AMA | Grape Gelato | Infused Pre-Roll | 1g | {30} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | AMA | Sweet Dreamzzz | Infused Pre-Roll | 1g | {110} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | AMA | Fire OG | Infused Pre-Roll | 1g | {5} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | AMA | Jealousy Cake | Infused Pre-Roll | 1g | {68} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hustler's Ambition - Baja Blast Infused Pre Roll 1g Hustler's Ambition · Infused Pre-rolls | gram | $21 | $21/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | - KING LOUIS XIII - .5G 40's Infused Preroll 4 Pack [2g] STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $45 | $22.50/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Elko flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Elko →Discounted items across Elko menus, newest first.
Best dispensaries in Elko →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.