Cheapest infused pre-rolls in Elko, NV
Cheapest right now: AMA | Sour Orange | Infused Pre-Roll | 1g | {103} at Newe Dispensary — $18 ($18 per gram)
26 comparable infused pre-rolls listings at 1 Elko dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Nevada city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AMA | Sour Orange | Infused Pre-Roll | 1g | {103} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | AMA | Ice Lemonade | Infused Pre-Roll | 1g | {57} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | AMA | Grape Gelato | Infused Pre-Roll | 1g | {30} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | AMA | Sweet Dreamzzz | Infused Pre-Roll | 1g | {110} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | AMA | Fire OG | Infused Pre-Roll | 1g | {5} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | AMA | Jealousy Cake | Infused Pre-Roll | 1g | {68} Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hustler's Ambition - Baja Blast Infused Pre Roll 1g Hustler's Ambition · Infused Pre-rolls | gram | $21 | $21/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | - KING LOUIS XIII - .5G 40's Infused Preroll 4 Pack [2g] STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $45 | $22.50/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | - SUPER LEMON HAZE - .5G 40's Infused Preroll 4 Pack [2g] STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $45 | $22.50/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Jelly Cocktail #1 - Diamond Infused Pre-Roll 1g Grassroots · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Pineapple Gelato | Infused Joint | 1g Doinks · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | - SUPER LEMON HAZE - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grape OG | Infused Joint | 1g Doinks · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | - PURPLE PUNCH - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | - BLUE BURST - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | - MAGIC MELON - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Birthday Cake | Infused Joint | 1g Doinks · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | - BISCOTTI - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | - STRAWNANA - 1G 40's Infused Preroll STIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Slurricane - Diamond Infused Pre-Roll 1g Grassroots · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Diamond | Infused Joint | 1g Doinks · Infused Pre-rolls | gram | $24 | $24/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | AMA | Georgia Gas 3pk | Infused Pre-Rolls | 1.5g | {157} Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $39 | $26/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | AMA | Peach Kush Mintz 3pk | Infused Pre- Rolls | 1.5g | {274} Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $39 | $26/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | AMA | Sweet Sierra 3pk | Infused Pre-Rolls | 1.5g | {308} Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $39 | $26/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | AMA | Rainbow Cake 3pk | Infused Pre-Rolls | 1.5g | {283} Infused Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $39 | $26/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sour Lime Haze - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $30 | $30/g | Newe Dispensary Elko · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Elko infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Elko price: $24 per gram (middle of $18–$26). That works out to about $84 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Elko publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Elko price data: cheapest weed in Elko, cheap ounces, Elko flower price index, Elko deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.