Cheapest flower in Egg Harbor Township, NJ
Cheapest right now: Ice Cream Banger I 3.5g I Premium Buds I Kind Tree Reserve at City Leaves LLC — $5 ($1.43 per gram)
306 comparable flower listings at 2 Egg Harbor Township dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ice Cream Banger I 3.5g I Premium Buds I Kind Tree Reserve Flower | eighth | $5 | $1.43/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bulbz Mixed Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Twice-Baked Biscotti Loaf I 28g I Mixed Buds I Unbranded Flower | ounce | $100 | $3.57/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Agent Z I 28g I Mixed Buds I Unbranded Flower | ounce | $100 | $3.57/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 3.5g - Mixed Buds - Straw Mintz - Brute's Roots - MED Flower | eighth | $17.34 | $4.95/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 3.5g - Mixed Buds - The Goodfather - Brute's Roots - MED Flower | eighth | $17.34 | $4.95/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Golden Cream I 14g I Shake I Simply Herb Flower | half ounce | $70 | $5/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Simply Herb | Banana Daddy | Shake 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $70 | $5/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 28g - Flower - Blue Lobzter - Brute's Roots - MED Flower | ounce | $140.76 | $5.03/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 28g - Flower - Hazbulla - Brute's Roots - MED Flower | ounce | $140.76 | $5.03/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 28g - Flower - The One - Brute's Roots - MED Flower | ounce | $140.76 | $5.03/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 28g - Ground Flower - Garlic Sauce - Yeti - REC Flower | ounce | $141.21 | $5.04/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 28g - Ground Flower - Purple Panties - Yeti - REC Flower | ounce | $141.21 | $5.04/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 28g - Ground Flower - Currency #7 - Yeti - REC Flower | ounce | $141.21 | $5.04/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 28g - Ground Flower - Cap Junky - Yeti - REC Flower | ounce | $141.21 | $5.04/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Yeti 1oz Flower Purple Panties Yeti · Flower | ounce | $141.21 | $5.04/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 14g - Flower - The Keeper - Brutes Roots - MED Flower | half ounce | $74.46 | $5.32/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | 14g - Flower - Red Vynes - Brutes Roots - MED Flower | half ounce | $74.46 | $5.32/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 14g - Flower - Hazbulla - Brutes Roots - MED Flower | half ounce | $74.46 | $5.32/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 28g - Flower - Permanent Power - Brute's Roots - REC Flower | ounce | $150.99 | $5.39/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 28g - Flower - Red Vynes - Brute's Roots - REC Flower | ounce | $150.99 | $5.39/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 28g - Flower - The One - Brute's Roots - REC Flower | ounce | $150.99 | $5.39/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 28g - Flower - Big League Choo - Brute's Roots - REC Flower | ounce | $150.99 | $5.39/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dopamine | 28g Flower | ounce | $150.99 | $5.39/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 28g - Flower - Hazbulla - Brute's Roots - REC Flower | ounce | $150.99 | $5.39/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 3.5g - Flower Smalls - Crunch Berries - Brute's Roots - MED Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Zacha | 3.5g Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 3.5g - Small Buds - Berry Fiz - Brute's Roots - MED Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 3.5g - Flower Smalls - The One - Brute's Roots - MED Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 3.5g - Flower Smalls - The Keeper - Brute's Roots - MED Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 3.5g - Flower Smalls - Hazbulla - Brute's Roots - MED Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | First Class Gas | 3.5g Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Glazed Ice | 3.5g Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Red Vynes | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $19.38 | $5.54/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 3.5g - Mixed Buds - White Widow - Brute's Roots - REC Flower | eighth | $19.55 | $5.59/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 3.5g - Mixed Buds - Straw Mintz - Brute's Roots - REC Flower | eighth | $19.55 | $5.59/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 3.5g - Mixed Buds - The Goodfather - Brute's Roots - REC Flower | eighth | $19.55 | $5.59/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 7g - Flower - Glazed Ice - Brute's Roots - MED Flower | quarter | $39.78 | $5.68/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 7g - Flower - Crunch Berriez - Brute's Roots - MED Flower | quarter | $39.78 | $5.68/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 7g - Flower - Berry Fiz - Brute's Roots - MED Flower | quarter | $39.78 | $5.68/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Egg Harbor Township flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Egg Harbor Township price: $10 per gram (middle of $5.54–$15.74). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Egg Harbor Township publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Egg Harbor Township price data: cheapest weed in Egg Harbor Township, cheap ounces, Egg Harbor Township flower price index, Egg Harbor Township deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.