Cheapest carts & vapes in Egg Harbor Township, NJ
Cheapest right now: Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] at City Leaves LLC — $20 ($2 per gram)
331 comparable vape pens listings at 2 Egg Harbor Township dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $20 | $2/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Vacay - Pineapple Mimosa Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $20 | $2/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $20 | $2/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $20.40 | $2.04/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Berry Gelato | 0.3g Nectar Pen | Indica (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $27.54 | $2.75/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Chemdawg 91 | 0.3g Nectar Pen | Hybrid (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $27.54 | $2.75/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1.0g - Vape - Super Lemon Haze - Essence Hyphen POD - MED Vape Pens | half ounce | $54.06 | $3.86/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 2.0g - Vape - Apple Fritter - Savvy Hyphen POD - MED Vape Pens | half ounce | $74.46 | $5.32/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Don Carte Cartridge Vape I Pulsar Vape Pens | each | $16 | $16/piece | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 510 DL Scribe Writing Vape Pen I Pulsar - Purple Vape Pens | each | $20 | $20/piece | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 510 DL Scribe Writing Vape Pen I Pulsar - Blue Vape Pens | each | $20 | $20/piece | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 510 DL Scribe Writing Vape Pen I Pulsar - Black Vape Pens | each | $20 | $20/piece | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 510 DL Scribe Writing Vape Pen I Pulsar - White Vape Pens | each | $20 | $20/piece | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Baccio Gelato I 2g Cartridge I Extra I Savvy Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy | White Widow | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy | Rainbow Belts | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $69.36 | $34.68/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Happy Hour | Summer Melon | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Vacay I Pineapple Mimosa I 2g I AIO I Savvy Strut Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 2g - POD - Watermelon Z - Savvy Hyphen - Verano - MED Vape Pens | 2 g | $74.46 | $37.23/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 2g - POD - Rainbow Belts - Savvy Hyphen - Verano - MED Vape Pens | 2 g | $74.46 | $37.23/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 2g - POD - Peaches & Cream - Savvy Hyphen - Verano - MED Vape Pens | 2 g | $74.46 | $37.23/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 2g - POD - Clementine - Savvy Hyphen - Verano - MED Vape Pens | 2 g | $74.46 | $37.23/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Skywalker I 2g I Pen I &Shine Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blueberry Haze I 2g I Pen I &Shine Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Durban Poison I 2g I Pen I &Shine Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mai Tai I 2g I Pen I & Shine Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | City Leaves LLC Egg Harbor Township · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 2g - Disposable - Blueberry - &Shine - MED Vape Pens | 2 g | $75.48 | $37.74/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | &Shine 2g Disposable - Fire OG &SHINE · Vape Pens | 2 g | $75.48 | $37.74/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | &Shine | Ice Cream Cake | Disposable Vape Pen | 2000mg &SHINE · Vape Pens | 2 g | $75.48 | $37.74/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sherbet | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38.76 | $38.76/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1g - Cartridge Vape - Peach Rings- Brute's Roots - MED Vape Pens | gram | $38.76 | $38.76/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 1g - Cartridge Vape - The GoodFather - Brute's Roots - MED Vape Pens | gram | $38.76 | $38.76/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 1g - Cartridge Vape - Raspberry Parfait - Brute's Roots - MED Vape Pens | gram | $38.76 | $38.76/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1g - Cartridge Vape - Blue Zushi - Brute's Roots - MED Vape Pens | gram | $38.76 | $38.76/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 1g - Cartridge Vape - Amalfi Lemon - Brute's Roots - MED Vape Pens | gram | $38.76 | $38.76/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Bubble Gum | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38.76 | $38.76/g | Brute's Roots Egg Harbor Township · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Egg Harbor Township vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Egg Harbor Township price: $48.88 per gram (middle of $38.76–$65.18). That works out to about $171.08 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Egg Harbor Township publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Egg Harbor Township price data: cheapest weed in Egg Harbor Township, cheap ounces, Egg Harbor Township flower price index, Egg Harbor Township deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.