Cheapest weed in Franklin Park, NJ
358 Franklin Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Franklin Park
See all flower prices →Cheapest right now: Sunshine Daydream 14G SHAKE at Theo A Cannabis Dispensary — $68.85 ($4.92 per gram) · 52 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sunshine Daydream 14G SHAKE Flower | each | $68.85$8115% off | $4.92/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | KY JEALOUS 14G SHAKE Flower | each | $68.85$8115% off | $4.92/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | STRAWNANA 7G SHAKE Flower | each | $40.80$4815% off | $5.83/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | KY JEALOUS 7G SHAKE Flower | each | $40.80$4815% off | $5.83/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | KY JEALOUS 14G Flower | each | $84.15$9915% off | $6.01/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | HAPPY HOUR #21 28G Flower | each | $187$22015% off | $6.68/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MANDARIN Z 28G Flower | each | $187$22015% off | $6.68/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cookies N Chem | Big Buds | 14g Flower | each | $109.65$12915% off | $7.83/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Franklin Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Banana Tang | Disposable | 2g at Theo A Cannabis Dispensary — $66 ($33 per gram) · 91 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banana Tang | Disposable | 2g Vape Pens | each | $66 | $33/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | HAPPY CAMPER 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $71 | $35.50/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | NIGHTCAP 2:1 THC:CBN 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $71 | $35.50/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GOLDEN HOUR 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $71 | $35.50/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | AIRPLANE MODE 2:1 THC:CBG 2G DISPOSABLE Vape Pens | each | $71 | $35.50/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Baja Smash | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blueberry Muffin | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine 1g Cartridge - Mango &SHINE · Vape Pens | each | $38 | $38/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Franklin Park
See all edibles prices →Cheapest right now: PEACHES & DREAM 2:2:1100MG at Theo A Cannabis Dispensary — $22 ($2 per 100mg of THC) · 83 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PEACHES & DREAM 2:2:1100MG Edibles | each · 1100mg THC | $22 | $2/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Guap | Berry Drip | RSO | Gummy | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Guap | Tangie Crush | RSO | Gummies | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Guap | Peachy Punch | RSO | Gummies | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | TANGERINE 100MG Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PINEAPPLE 100MG Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | PINK LEMONADE 100MG Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MEGA Blackberry Pearls 1:1 CBN:THC Gummies | 100mg | 1ct | 100mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Franklin Park
See all concentrates prices →Cheapest right now: RYTHM Live Rosin (Solventless) Concentrate Bananaconda 1g at Theo A Cannabis Dispensary — $35 ($35 per gram) · 22 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RYTHM Live Rosin (Solventless) Concentrate Bananaconda 1g RYTHM · Concentrates | each | $35$5030% off | $35/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | RYTHM Live Rosin (Solventless) Concentrate - Afternoon Delight #4 1g RYTHM · Concentrates | each | $35$5030% off | $35/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | SUPER BOOF SUGAR 1G Concentrates | each | $40 | $40/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Biscotti | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | each | $40 | $40/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ICED ANIMAL CAKE BUDDER 1G Concentrates | each | $48$6020% off | $48/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | CAKE AT THE ZOO BUDDER 1G Concentrates | each | $48$6020% off | $48/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ANIMAL MINT CAKE WAX 1G Concentrates | each | $48$6020% off | $48/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Banana Tree | Solvent | Shatter | 1g LEGEND · Concentrates | each | $49 | $49/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Franklin Park
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Biscotti 7G 14PK at Theo A Cannabis Dispensary — $57 ($8.14 per gram) · 56 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Biscotti 7G 14PK Pre-rolls | each · 14-pack | $57 | $8.14/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | HONEY BANANA 1G Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GAK | Joints | 1g Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | YEA NO 1G Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | TUSCAN GELATO 1G Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BLUE ZUSHI 1G Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Chemgurl | Joints | 0.7g each | 10pk Find · Pre-rolls | each · 10-pack | $82 | $11.71/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple Donut | Joints | 0.7g each | 10pk Find · Pre-rolls | each · 10-pack | $82 | $11.71/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Franklin Park
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bold Glass Tip Infused Jet Fuel Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) at Theo A Cannabis Dispensary — $50 ($4 per gram) · 45 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Glass Tip Infused Jet Fuel Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $4/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Wood Tip Infused Berry Gelato Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea | 5 pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $4/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Northern Lights | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Skittlez | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANIMAL FACE BIG DOGS INFUSED 1G Infused Pre-rolls | each | $22 | $22/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BROWNIE SCOUT BIG DOGS INFUSED 1G Infused Pre-rolls | each | $22 | $22/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $66 | $22/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Long Lifts Guava Cooler 1G INFUSED Infused Pre-rolls | each | $24 | $24/g | Theo A Cannabis Dispensary Franklin Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Franklin Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Franklin Park →Discounted items across Franklin Park menus, newest first.
Best dispensaries in Franklin Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (9 items at 1 store) in Franklin Park — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.