| 1 | Airo Midnight Moon Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $72$9020% off | $36/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Mango Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine Biscotti Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Airo Arctic Berry Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Airo Gorilla Glue #4 | Liquid Diamonds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Airo Bruce Banner | Liquid Diamonds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Airo Bread and Butter | Liquid Diamonds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nuvata Mind Dominant | Tangerine Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Nuvata Body Balance | Lime Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Nuvata Mind Balance | Tropical Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Nuvata Full Body | Wild Grape Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Nuvata Full Mind | Strawberry Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Nimbus Blue Piff Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Hyphen | Blue Raz Haze Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy Hyphen | Clementine Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Off Shore Oil Co Papaya Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Off Shore Oil Co King Louis XIII Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Off Shore Oil Co 24k Gold Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Hyphen | Apple Fritter Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Hyphen | Peaches & Cream Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Nimbus Ya Motha's Limoncello 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | House Vape | Boardwalk Lemonade Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | House Vape | Dr. Terpepper Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BRIQ Essentials Lychee Dream 2g All in One | 2 g | $85 | $42.50/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jersey Smooth Boardwalk Bliss Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $88 | $44/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | &Shine Mango Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | &Shine XJ-13 Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Frutful Pineapple Pop Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Frutful Sweet Strawberry Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Frutful Blueberry Muffin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Frutful Baja Smash Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Frutful Bloodiest Orange Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | BRIQ 2 Legacy Series King Louis XIII 2g | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Jersey Sauce Boss Gak Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Airo Tres Leches Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Airo Mystical Melody Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Airo Blackberry Cobbler Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Airo Blue Pave Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Airo Pom Royale Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |