| 1 | North Lake Supply Garlic Jam RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $35 | $35/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | North Lake Supply Garlic Jam RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $35 | $35/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Locals Only Orange Push Pop Wet Badder 1g Concentrates | gram | $42.50$5015% off | $42.50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Locals Only Orange Push Pop Wet Badder 1g Concentrates | gram | $42.50$5015% off | $42.50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Legend | Concentrates | Shatter | Banana Tree | 1g Concentrates | gram | $44.99 | $44.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Banana Tree | Solvent | Shatter | 1g | gram | $44.99 | $44.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Melonaid | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $44.99 | $44.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Culture Craft Cannabis Collect Bubba Kush Blueberry Jam Hash Macaroon 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Culture Craft Cannabis Collect Bubba Kush Blueberry Jam Hash Macaroon 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Road Trip | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $49.99 | $49.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Animal Face x Velcroz Solventless Live Rosin (Tier 2) 2g - Rythm (Hybrid) Concentrates | 2 g | $99.99 | $49.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Locals Only J1 Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Locals Only J1 Wet Badder 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Locals Only Diamond Bar Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Locals Only Fig Bar Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Locals Only Fig Bar Wet Badder 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Locals Only Diamond Bar Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Locals Only Fig Bar Wet Badder 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Locals Only Fig Bar Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Locals Only J1 Wet Badder 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Locals Only J1 Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Locals Only Lemon Cherry Gelato Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Locals Only Orange Push Pop Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Locals Only Orange Push Pop Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Locals Only Lemon Cherry Gelato Wet Diamonds 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rythm Cereal Milk Live Resin 1g Concentrates | gram | $51$6015% off | $51/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rythm Cereal Milk Live Resin 1g Concentrates | gram | $51$6015% off | $51/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Donut Trip Solventless Rosin Concentrates | gram | $54.90 | $54.90/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Granny Candy Solventless Live Rosin 1g - Rythm (Sativa Dominant) Concentrates | gram | $54.99 | $54.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Culture Craft Cannabis Collect Purple Romulan Hash Disc 0.8g Concentrates | 4/5 g | $46 | $57.50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Culture Craft Cannabis Collect Purple Romulan Hash Disc 0.8g Concentrates | 4/5 g | $46 | $57.50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | HashtagOG x Blue River | Live Rosin Concentrate | Bob Hope Concentrates | gram | $79.99 | $79.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | HashtagOG x Blue River | Live Rosin Concentrate | Lemon Cherry Pop Concentrates | gram | $79.99 | $79.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |