| 1 | Vacay - Pineapple Mimosa Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $21.50 | $2.15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Mt Holly · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sleepover - Cherry Sorbet 4:1 (THC:CBN) Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $21.50 | $2.15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Mt Holly · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Chemdawg 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Mt Holly · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Bombsicle 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Mt Holly · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Blueberry 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Mt Holly · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Berry Gelato 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Mt Holly · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine Granddaddy Purple Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine Blue Dream Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | &Shine Ghost Train Haze Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | &Shine Maui Wowie All-In-One 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | &Shine Northern Lights Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | &Shine Strawberry Cough Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | &Shine Blue Dream Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | &Shine Ghost Train Haze Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | &Shine Granddaddy Purple Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | &Shine Maui Wowie All-In-One 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | &Shine Northern Lights Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | &Shine Strawberry Cough Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Good Green Chem Dawg Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $55$7527% off | $27.50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Good Green Cereal Milk Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $55$7527% off | $27.50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Good Green Jack Herer Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $55$7527% off | $27.50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Good Green Cereal Milk Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $55$7527% off | $27.50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Good Green Jack Herer Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $55$7527% off | $27.50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Good Green Chem Dawg Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $55$7527% off | $27.50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Loudstash | Blueberry Haze | 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $57.99 | $29/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Loudstash | Buddha's Hand | 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $57.99 | $29/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Loudstash | Donny Burger | 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $57.99 | $29/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Loudstash | Wagyu | 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $57.99 | $29/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Loudstash | Toad Venom | 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $57.99 | $29/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Loudstash | Gumbo | 2g Disposable Vape Pens | 2 g | $57.99 | $29/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Bullet Train - LR Cartridge - Lime OG - 1.0g Vape Pens | gram | $29.99 | $29.99/g | MASS GROWN Mt Holly · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Incredibles Unstoppable Tropical 14:1:1 (THC:THCV:CBDV) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Incredibles Strahhhberry 14:1:1 (THC:CBD:CBG) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Incredibles Lavender Vanilla 14:1:1 (THC:CBDV:CBN) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Incredibles Unstoppable Tropical 14:1:1 (THC:THCV:CBDV) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Incredibles Summer Peach 7:1 (THC:CBD) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Incredibles Strahhhberry 14:1:1 (THC:CBD:CBG) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Incredibles Lavender Vanilla 14:1:1 (THC:CBDV:CBN) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Incredibles Summer Peach 7:1 (THC:CBD) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cali Honey White Cherry Gelato Glopod Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |