Cheapest weed in Mt Laurel Township, NJ
1,062 Mt Laurel Township menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Mt Laurel Township
See all flower prices →Cheapest right now: Midz | Animal Star Cookies | Bud | 28G at NAR Cannabis — $75 ($2.68 per gram) · 651 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Midz | Animal Star Cookies | Bud | 28G Flower | ounce | $75$10025% off | $2.68/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Midz | Permanent Marker | Bud | 28G Flower | ounce | $75$10025% off | $2.68/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Midz | Dawg Lemons | Bud | 14G Flower | half ounce | $41.25$5525% off | $2.95/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Midz | Cherbet | Bud | 14G Flower | half ounce | $41.25$5525% off | $2.95/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smoke Yeti | Sherb Cream Pie | Pre Ground Bud | 28G Flower | ounce | $97.50$13025% off | $3.48/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Yeti | Oreo Blizzard | Pre Ground Bud | 28G Flower | ounce | $97.50$13025% off | $3.48/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hidden Gems | Solar Flare Flower | ounce | $99 | $3.54/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Devil Driver | 28g Flower | ounce | $118.75 | $4.24/g | Daylite Dispensary Mt Laurel Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Mt Laurel Township
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Select | Baja Smash | Disposable Vape at NAR Cannabis — $65 ($32.50 per gram) · 227 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Select | Baja Smash | Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g99 Fernway · Vape Pens | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g Fernway · Vape Pens | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g Fernway · Vape Pens | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Alpine Strawberry | Flavor Line | All-In-One | 2.0g Fernway · Vape Pens | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Space Queen | Strain Collection | All-In-One | 1.0g Fernway · Vape Pens | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Later Days | Pink Lemonade | Disposable Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Green Lightning | Banana Tang | Disposable Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Mt Laurel Township
See all edibles prices →Cheapest right now: incredibles - Tangahhhrine + CBD 2:1 - Gummies - 200mg:100mg at Daylite Dispensary — $22 ($11 per 100mg of THC) · 106 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | incredibles - Tangahhhrine + CBD 2:1 - Gummies - 200mg:100mg incredibles · Edibles | each · 200mg THC | $22 | $11/100mg THC | Daylite Dispensary Mt Laurel Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Guap | Berry Drip | RSO | Gummy | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $12.50 | $12.50/100mg THC | Daylite Dispensary Mt Laurel Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Guap | Tangie Crush | RSO | Gummies | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $12.50 | $12.50/100mg THC | Daylite Dispensary Mt Laurel Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Tropical Fruit Gummies | 1:1 THC:CBD | 200mg | 10ct | 20mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $25 | $12.50/100mg THC | Daylite Dispensary Mt Laurel Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Zoobies | RSO | Hybrid Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Zoobies | RSO | Indica Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1:1 Sour Blue Razzberry + CBG | 100mg:100mg 1pk incredibles · Edibles | each · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | Daylite Dispensary Mt Laurel Township · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zoobies | RSO | Sativa Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Mt Laurel Township
See all concentrates prices →Cheapest right now: BB70 | Solvent | 1g at NAR Cannabis — $28 ($28 per gram) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BB70 | Solvent | 1g Concentrates | gram | $28$4030% off | $28/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grassroots | RSO Syringe | Jayna's Sunshine Concentrates | gram | $36 | $36/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grassroots | RSO Syringe | Atomic Breath | 1G Concentrates | gram | $36 | $36/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grassroots | RSO Syringe | Hickory Hash Concentrates | gram | $36 | $36/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grassroots | RSO Syringe | Watermelon Cakez Concentrates | gram | $36 | $36/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grassroots | Delphi Diesel | RSO Syringe Concentrates | gram | $36 | $36/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grassroots | RSO Syringe | Gas Lit Concentrates | gram | $36 | $36/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Orange Zkittlez | Sauce | 1g Pyramid · Concentrates | gram | $40 | $40/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Mt Laurel Township
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Sunday | Jon Woo | Pre Roll | 28pk at NAR Cannabis — $145 ($5.18 per gram) · 57 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sunday | Jon Woo | Pre Roll | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $145 | $5.18/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sunday | Orange Malt | Pre Roll | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $145 | $5.18/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Road Trip | Blue Gelato | Pre Roll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $27 | $5.40/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nova Farms | GMO OG | Pre Roll | .5g 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $14$2030% off | $5.60/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sunday | Dirty Taxi | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sunday | Orange Malt | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sunday | Glitter Bomb | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sunday | Fried Ice Cream | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Mt Laurel Township flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Mt Laurel Township →Discounted items across Mt Laurel Township menus, newest first.
Best dispensaries in Mt Laurel Township →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.