Cheapest pre-rolls in Mt Laurel Township, NJ
Cheapest right now: Sunday | Jon Woo | Pre Roll | 28pk at NAR Cannabis — $145 ($5.18 per gram)
57 comparable pre-rolls listings at 1 Mt Laurel Township dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sunday | Jon Woo | Pre Roll | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $145 | $5.18/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sunday | Orange Malt | Pre Roll | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $145 | $5.18/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Road Trip | Blue Gelato | Pre Roll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $27 | $5.40/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nova Farms | GMO OG | Pre Roll | .5g 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $14$2030% off | $5.60/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sunday | Dirty Taxi | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sunday | Orange Malt | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sunday | Glitter Bomb | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sunday | Fried Ice Cream | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sunday | GG #4 | Pre Roll | 14pk Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $80 | $5.71/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Road Trip | Mega Squirt | Pre Roll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $30 | $6/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Road Trip | Sun Cake | Pre Roll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $30 | $6/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Road Trip | Pre Roll Pk | Cinderella 99 #4 | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $180 | $6.43/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Road Trip | Pre Roll Pk | Soap Pre-rolls | ounce | $180 | $6.43/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Lemon G | Joints | 1g | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $180 | $6.43/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Road Trip | Sun Cake | Pre Roll | 28pk Pre-rolls | ounce · 28-pack | $180 | $6.43/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sunday | GG #4 | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sunday | Red Velvet | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Nova Farms | Limoncello | Pre Roll | .5g 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $20 | $8/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Road Trip | Sun Cake | Pre Roll | 12pk Pre-rolls | 12 g · 12-pack | $100 | $8.33/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Yeti | Purple Panties | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Road Trip | Mega Squirt | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Yeti 1G Pre-Roll - Punch Breath Yeti · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Yeti | Speaker Knockers | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Yeti | Candy Jar | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Yeti | Permanent Marker | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Yeti | Platinum LCG | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | GMO Root Beer | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Road Trip | Blue Gelato | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Road Trip | MAC V2 | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Road Trip | Sun Cake | Pre Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sunday | Bacio Gelato | Pre Roll | 28pk Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $145 | $10.36/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Kynd | Pre Roll | Diesel Muffins Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Kynd | Pre Roll | Bolo Runtz Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Kynd | Pre Roll | Jet Fuel Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Kynd | Pre Roll | Sherb Cream Pie Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Grown Rogue | Umani Cake | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Grown Rogue | Grandaddy Candy | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Kynd | Pre Roll | Sudz Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | The Cut | Milk Bath | Pre Roll | 1G Pre-rolls | gram | $11 | $11/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Anthem | Pre Roll | Hybrid | 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | NAR Cannabis Mt Laurel Township · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Mt Laurel Township pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Mt Laurel Township price: $10 per gram (middle of $5.71–$15). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Mt Laurel Township publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Mt Laurel Township price data: cheapest weed in Mt Laurel Township, cheap ounces, Mt Laurel Township flower price index, Mt Laurel Township deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.