Cheapest pre-rolls in Neptune City, NJ
Cheapest right now: Clade9 | Orange Push Pop pre roll Multipack (5 x 7g) at Shipwreck'd — $48 ($2.74 per gram)
71 comparable pre-rolls listings at 1 Neptune City dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clade9 | Orange Push Pop pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $48 | $2.74/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Clade9 | J1 pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $48 | $2.74/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Clade9 | Fig Bar pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $48 | $2.74/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Clade9 | Lemon Cherry Gelato pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $48 | $2.74/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Clade9 | Diamond Bar pre roll Multipack (5 x 7g) Clade9 · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $48 | $2.74/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dank Diamonds - Pear Cut - 3.5g 5pk Mini Infused Hemp Blunts Pre-rolls | 1/10 g · 5-pack | $51$6015% off | $5.10/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Elyon | World Cup | England Indigo | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Elyon - Watermelon Mimosa - 1.25g Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Elyon - Mule Fuel - 1.25 Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Elyon | Futura Haze | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Elyon - Lemon Sportif - 1.25g Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Elyon - Marmalade - 1.25g Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Elyon | Apple Mochi Gelato | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Elyon | Glitter Bomb | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $10$1429% off | $8/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Feelz - In Da Couch - 3.75g 3 pck Pre-rolls | 3.75 g | $31$3614% off | $8.27/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | The Happy Farmer | Shooters 7 | Joints | .5g | 50pk The Happy Farmer · Pre-rolls | eighth · 50-pack | $30 | $8.57/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | 3rd & Main - GG4 x Zkittles - 21g Pre Rolls 28 Pk Pre-rolls | 21 g · 28-pack | $185 | $8.81/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | 3rd & Main - Animal Mints x Kush Mints - 21g Pre Rolls 28 Pk Pre-rolls | 21 g · 28-pack | $185 | $8.81/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | 3rd & Main - Watermelon Mimosa x Jealousy - 21g Pre Rolls 28 Pk Pre-rolls | 21 g · 28-pack | $185 | $8.81/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | 3RD & Main - Sativa Blend - 0.75G Pre Roll Pre-rolls | 3/4 g | $7$922% off | $9.33/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Feelz - Smile High Club - 3.75g 3 pck Pre-rolls | 3.75 g | $36 | $9.60/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Feelz - Trophy Wife 3 pack Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $36 | $9.60/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Feelz - Turbo Tangie 3 pack Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $36 | $9.60/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Go2 - Panama Red - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Go2 - Lamb's Bread - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Feelz - Indigo - 5g 10 Pack Pre Rolls Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $50 | $10/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Gillie's Galaxy - Joint Custody - 7g Flower Pre-rolls | quarter | $70$10030% off | $10/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 3rd & Main - Rolls Choice - 3.5g Flower Pre-rolls | eighth | $36$4010% off | $10.29/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Turtle Taffy | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $11 | $11/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 3rd & Main - Rolls Choice - 1g Flower Pre-rolls | gram | $11$128% off | $11/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | North Lake Supply - Gummibears 2 pack Pre-rolls | gram · 2-pack | $11 | $11/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Elyon - Street Tartz - 1.25g Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $14 | $11.20/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Elyon - Garlicane - 1.25g Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $14 | $11.20/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Elyon | Blue Dream | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $14 | $11.20/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Elyon | World Cup | USA Grape Gas | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $14 | $11.20/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Elyon - Sour Lemons - 1.25g Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $14 | $11.20/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | 3rd & Main - GG4 x Zkittles - 7.5g Pre Rolls 10 Pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $85 | $11.33/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | 3rd & Main - Watermelon Mimosa x Jealousy - 7.5g Pre Rolls 10 Pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $85 | $11.33/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | 3rd & Main - Animal Mints x Kush Mints - 7.5g Pre Rolls 10 Pk Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $85 | $11.33/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | 3rd & Main - Animal Mints x Kush Mints - .75g Pre Roll Pre-rolls | 3/4 g | $9 | $12/g | Shipwreck'd Neptune City · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Neptune City pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Neptune City price: $11.20 per gram (middle of $8–$18). That works out to about $39.20 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Neptune City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Neptune City price data: cheapest weed in Neptune City, cheap ounces, Neptune City flower price index, Neptune City deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.