Cheapest weed in Neptune Township, NJ
400 Neptune Township menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Neptune Township
See all flower prices →Cheapest right now: Savvy Modified Mackberry Moonshine 28g Smalls at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $190.50 ($6.80 per gram) · 251 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Modified Mackberry Moonshine 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Shotgun Wedding #10 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Zqueeze 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Red Ropes 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Pastries 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Guava Jam 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Cherry Punch 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Motorbreath 28g Smalls Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Neptune Township
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $21.50 ($2.15 per gram) · 149 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $21.50 | $2.15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Vacay - Pineapple Mimosa Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $21.50 | $2.15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sleepover - Cherry Sorbet 4:1 (THC:CBN) Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $21.50 | $2.15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Berry Gelato 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jack Herer | 0.3g Nectar Pen | Sativa (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Wedding Cake 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Strawberry Cough 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Pineapple Express 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Neptune Township · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Neptune Township flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Neptune Township →Discounted items across Neptune Township menus, newest first.
Best dispensaries in Neptune Township →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.